Nestyďte se za svá kila – noste šaty pro plnoštíhlé!

Nestyďte se za svá kila – noste šaty pro plnoštíhlé!


Štítky: , , , ,

Sponzorované odkazy:Máte nějaké to kilo navíc? No a co! Udělejte ze svých nedostatků přednosti a noste šaty pro plnoštíhlé s hrdostí.
Sebevědomí a změna myšlení je základ
Abyste se cítila skvěle a působila tak i na své okolí, musíte se přijmout taková, jaká jste. Netrapte se a nezoufejte nad svou postavu, vždy se dá něco dělat, ale pokud změníte své myšlení na pozitivní vlnu, uvidíte sama, jak moc vás to změní. Mějte se ráda! Teprve pak po tomto kroku můžete začínat vybírat ty správné šaty pro plnoštíhlé.

Jak správně vybrat šaty pro plnoštíhlé?

Společenské šaty pro plnoštíhléZáleží na přesnějším typu vaší postavy. Dalším pravidlem je volit spíše jednoduché šaty a vhodné doplňky, které outfit oživí. Dále se obloukem vyhýbáme neforemným pytlům, protože dámské šaty pro plnoštíhlé musí brát v potaz vaše proporce, tedy prsa, pas i boky.

Široké boky a užší pas – Pro vás se hodí rovný anebo áčkový střih se zvýšeným pasem. Horní část by měla být světlá a výraznější. Na šaty tak můžeme klidně obléknout světlý svetřík nebo sako.

Silnější stehna – Ty maskujeme délkou. I letní šaty pro plnoštíhlé by v případě silnějších stehen měly končit minimálně pod koleny.

Větší bříško – Problematickou oblast zakryjí například sportovní šaty pro plnoštíhlé, které jsou v kýžené části volnější, ale také projmuté v pase.

Čemu se vyvarovat?

Parádu rozhodně neudělají úzká ramínka, proto buďte soudné a volte ramínka širší. Alespoň se pak nemusíte obávat koukajících ramínek od podprsenky. Nevolíme ani příliš krátké délky šatů, sexy a svůdně můžeme vypadat i bez mini šatů.

Potřebujete svatební šaty pro plnoštíhlé?

Letní šaty, sportovní šaty, nějaké ty lehce společenské, tyhle všechny šaty pro plnoštíhlé už jste pořídila, ale nyní vás čeká váš velký den D a vy se obáváte, že svatební šaty neseženete? Nelekejte se! I s plnoštíhlou postavou budete překrásná nevěsta. Doporučuji navštívit specializovaný svatební salon, kde vám s výběrem pomohou. Mým osobním typem jsou však svatební šaty pro plnoštíhlé empírového či korzetového střihu. Vaše postava se krásně vyrýsuje i díky stahovacímu prádlu.

Svatební šaty pro plnoštíhlé

Zdroj obrázků: angelmarry.com, macys.com