Letní sukně – to je známka ženskosti!

Letní sukně – to je známka ženskosti!


Štítky: , , , , , ,

Sponzorované odkazy:Ačkoliv tomu aktuální předpovědi moc neodpovídají, léto je za dveřmi, a tak bychom se na něj měli pečlivě připravit. Ať už budeme léto trávit v našich či zahraničních krajinách, letní sukně se bude rozhodně hodit.

Vynechejte pro jednou kalhoty a začněte nosit letní sukně!

Mini sukně
Dámské letní sukně jsou pro letní období nejvhodnější volbou. Jsou příjemné, vzdušné a navíc skvěle vypadají. Sukně patří do šatníku každé ženy, nebojte se i vy změny a místo kalhot zkuste něco více ženského.

Jste romantická a křehká duše? Skrývá se ve vás éterická víla?

Tak právě pro vás se skvěle hodí dlouhá letní sukně. Rok 2012 maxi délce přeje, takže obchody i butiky jsou těchto letních sukní plné. Tento model je jako dělaný do začátků léta, kdy nás počasí ještě trochu trápí. S barvami si nelámejte hlavu, trendy jsou jak jednoduché jednobarevné modely, tak i ty vzorované. Záleží jen a jen na vás, k čemu se odvážíte. Hippie styl je věčný, takže neváhejte a okuste kouzlo dlouhé letní sukně až ke kotníkům. Pokud si nejste jistá, zda se hodí k vaší postavě, musím poznamenat, že dlouhé letní sukně jsou spíše pro vyšší ženy. Pokud máte nohy kratší, zvolte jiný model.

Krátká letní sukně a mini, záruka, že se otočí každý muž

Letní mini sukněAno, je tomu opravdu tak. Mini a krátká letní sukně je jako magnet pro oči každého chlapa. Pokud navíc obujete i vysoké podpatky, budete mít na svědomí nejeden mužský život. U krátkých sukní bychom měly být soudné a uvědomit si, zda na to vůbec máme postavu. Ne každá žena si mini může dovolit, a vy přeci nechcete působit směšně! Pokud jste ale štíhlá, s chutí do toho! Hitem jsou krátké letní sukně se zvýšeným pasem, působí vysoce elegantním a zatraceně sexy dojmem.

Přeskočila jste předchozí odstavec? Čtěte zde!

Pokud jste předchozí odstavec o mini sukních rovnou přeskočila, udělám vám radost. I ženy „krev a mlíko“ si mohou dopřát letní sukně! Musí si jen trošku poradit s výběrem. Letní sukně pro plnoštíhlé jsou většinou ke kolenům. Velmi lichotivý je áčkový střih. Letní sukně XXL také nejsou výjimkou. Každá žena má přeci právo sukně nosit. I pro vás platí pravidlo áčkového střihu, doporučuje se i střih volný. Skutečně výborného efektu dosáhnete i obléknutím vhodného stahovacího prádla.

Zdroj obrázků: victoriasecret.com