Letní boty – to je nutnost!

Letní boty – to je nutnost!


Štítky: , , , , , , , ,

Sponzorované odkazy:Víte jaké boty si obout toto léto? Znáte trendy roku 2012? Chcete mít nožky jako v bavlnce a přitom vypadat vždy a všude perfektně? Představím vám letní boty, se kterýma zazáříte.

Každá žena boty miluje…

Přiznejte si to! I vy jste určitě milovnicí bot, vlastníte několik páru a možná je jejich nákup i vaší vášní. U žen je tato vlastnost zcela normální. Léto je téměř za dveřmi, proto se věnujte nákupu letních bot.

Hit číslo jedna – neonové barvy

I v nadcházející léto patří k sezóně, kdy letí neonové barvy. Pořiďte si alespoň jedny neonové lodičky a budete nepřehlédnutelnou divou. Ne každá má však na tyto výrazně zářící barvy odvahu, proto se před koupí rozmyslete, zda budete dostatečně statečná je vůbec nosit. Pokud dobře zkombinujete celý look, budete vypadat úžasně. Pokud však tolik odvahy nemáte, zkuste letní boty bílé, tělové nebo černé barvy, tím nikdy nic nezkazíte.
Neonové lodičky

Hit číslo dva – letní boty na klínku

Dalším obrovským hitem jsou dámské letní boty na klínku. Na noze vypadají nádherně a navíc jsou od klasického podpatku příjemně pohodlné, proto si je oblíbilo čím dál tím více žen a dívek. Nemusíte se tak obávat nepříjemné bolesti nohou nebo nechtěné ztráty stability při chůzi. Dopřejte si tento sexy komfort!
Letní boty na podpatku

Hit číslo tři – mokasíny jsou taky letní boty

Trendem se stávají i pánské mokasíny, samozřejmě v provedení pro dámy. Tato nízká a pohodlná obuv působí uvolněným ale zároveň elegantním dojmem. Oceníte je například při městských pochůzkách a nákupech. Vybírejte přírodní zemité odstíny, pokud vás tyto barvy nudí, vyzkoušejte nějaký zvířecí vzor, který letos bude patřit mezi horkou trendy obuv.

Hit číslo čtyři – balerínky

Jako dámské letní boty si můžete vybrat i balerínky. Všichni víme, že tento typ obuvi je hitem už několik let a nosí ji drtivá většina ženské populace po celém světě. A nedivím se, jsou pohodlné, roztomilé a dají se koupit v jakýchkoliv barvách a stylech. Můžete je tak přizpůsobit jakémukoliv outfitu a vždy budete vypadat skvěle.

Zdroj obrázků: botovo.cz, blog.stilago.cz, hipsandhighheels.com