Zeštíhlete díky oblečení!

Zeštíhlete díky oblečení!


Štítky: , , ,

Sponzorované odkazy:Snad neexistuje žádná žena, která by na sobě nechtěla něco vylepšit. U modelek a celebrit jde většinou o zbytečné plastické zásahy, u nás obyčejných smrtelných žen vystačí schovat nějaké to kilo. Velmi jednoduše, elegantně a stylově vám k optickému zeštíhlení pomůže perfektní oblečení, které slaví obrovský úspěch. Už žádné stahovací prádlo a korzety, ve kterých se sotva nadechnete. Stačí vybírat správné střihy a barevné kombinace!

Šaty

V šatech, které mají opticky zeštíhlit, jste možná už zahlédly hvězdy Hollywoodu. Mezi častou propagátorku zeštíhlovacího oblečení patří například oblíbená herečka Kate Winslet. Celý fígl spočívá v jednoduchém, a přece tak účinném triku, kdy se použijí kontrastní barvy. Může to být klidně nestárnoucí kombinace černé a bílé. Bílý podklad se vsadí do přední a zadní části šatů a černá vytvoří širokou konturu a tím docílíte optického zeštíhlení. Každý se totiž bude soustředit na barvu vepředu a nikoho už nenapadne spojit si barvy dohromady. Skryjete tak vypouklé bříško, vystouplé boky i silnější stehna! Jak jednoduché!

3448792068_c8fb699190_oSukně

Velký úspěch slaví také provedení sukní, které slouží hlavně k optickému zmenšení zadečku, boků a stehen. Oblečení nemusí být pouze barevně kontrastní, vyzkoušet můžete i proužky, které na správných místech působí efektivně a navíc stylově. Takové sukně si oblíbíte do zaměstnání, do kina i na nákupy. Zeštíhlující sukně vám navíc dovolí nosit košile zastrčené v kalhotách, jak diktují poslední módní trendy.

Kombinace, střihy, barvy

Kombinujte a vybírejte! Máte-li větší zadeček nebo chcete schovat široká ramena? Vybírejte kombinace s černou konturou, která vás opticky zmenší. Dáváte-li raději přednost barevným kombinacím, vyzkoušejte různé barvy se vzorovanými podklady. Letos frčí pruhy, které vás opticky prodlouží. Stejně tak vyzkoušejte průstřihy, díky nimž získáte nejen stylový model, ale zároveň také rafinované šaty, které budou dokonale kopírovat křivky a vytvářet dojem štíhlejší siluety.

Autor úvodního obrázku: Costaway Vintage

Autor obrázku v textu: Maegan