Vybíráme šaty pro plnoštíhlé

Vybíráme šaty pro plnoštíhlé


Štítky: , ,

Sponzorované odkazy:Pokud máte nějaké to kilo navíc, nesnažte se ho maskovat do nevzhledných a neforemných pytlů, které naopak dají okolí najevo, že opravdu máte co skrývat. Raději se poohlédněte po takových šatech, které využijete do společnosti, za zábavou a budete se v nich cítit dobře mezi přáteli. Pro štíhlé i plnoštíhlé existuje pár základních pravidel, které vám celý proces výběru i nošení šatů usnadní.

Zbytečně velké velikosti? Špatně!

Žádná z nás nemá postavu figuríny z výlohy, kolem které chodíme a tiše ji závidíme dokonalé křivky. Pokud oblékáte velikost 46 a více, podívejte se raději na specializované obchody s nadměrným zbožím, které vám bude pasovat a perfektně sedět. Není totiž nic horšího, než se soukat do malých čísel nebo naopak nosit volné a plandavé oblečení, které vás ještě „zvětší“. I baculky mohou mít krásné šaty a nechat vyniknout plný dekolt nebo dlouhé nohy. Stačí vybírat správnou módu! Šaty pro plnoštíhlé sice mohou být dražší, můžete si být ale jista, že budete nosit originální kousek, který nebude mít každá druhá žena. Investujte do své krásy!

4833322001_88236f9a67_bVyzdvihněte přednosti

Každá z nás má něco, co jí ostatní závidí. Ať už je to pěkný obličej, malý zadek nebo plný dekolt. I plnoštíhlé ženy mají čím zaujmout. Najděte si vaši nejoblíbenější část vašeho těla a odhalte ho! Přestaňte skrývat měkká prsa, raději oblečte ten správný top, ve kterém se za vámi každý otočí. Nenoste dlouhé neforemné sukně jen proto, že vás trápí silnější stehna, vyberte si raději střih, který vaše nohy opticky zúží a prodlouží, stačí vytáhnout botičky na podpatku.

Stylové oblékání

Každý rok přichází na trh nové trendy, vzory a střihy. Zůstaňte raději při zemi a držte se nadčasové klasiky, která nikdy nezklame. Módní guru radí, inspiraci ano, ale zbytečně to nepřehánějte.

Nákupy on-line

Nakupování online má jistě tu výhodu, že vám nabídne ty nejlepší ceny. Obrovským mínusem je ale nákup od boku, protože si zboží nevyzkoušíte ani neosaháte. Zkuste si vybrat jeden internetový obchod, kde se vám oblečení zamlouvá a objednávejte pouze u jednoho. Výrobci mají různá číslování, a proto můžete být překvapená, když si koupíte halenku o dvě čísla větší.

Autor úvodního obrázku: ReLogyyy

Autor obrázku v textu: 1Love2Love