Móda, která ubere kila a přidá na kráse

Móda, která ubere kila a přidá na kráse


Štítky: , ,

Sponzorované odkazy:Dámy, kolikrát jste se podívaly do zrcadla a řekly si, že tak hroznou postavu snad nemá nikdo? Jste na obrovském omylu, každou z nás trápí naše tělo, akorát každá z nás na sobě nemá ráda něco jiného. Vy řešíte velký zadeček, kolegyně z práce zase silná stehna a jiné zase vypouklé bříško či silné paže. Přestaňte se trápit nedokonalým tělem a raději zvýrazněte své přednosti, poradíme vám jak!

Vzory do boje

Vybírejte šaty s originálními geometrickými potisky, které odlákají pozornost od nedostatků. Velké boky tak schováte pod šaty áčkového střihu. Svůj model můžete vylepšit úzkým pásečkem a podpatky. Opticky zeštíhlíte i s proužkami, které ve svislém provedení dokáží ubrat nějaké to kilo navíc. Proužkované motivy vybírejte hlavně na kalhoty a sáčka. Pokud řešíte faldíky na bříšku a nevíte, jak je zamaskovat, zkuste si obléct volnější halenku se zajímavým potiskem. Letošní podzim se ponese v duchu safari a zvířecích motivů, zkuste třeba leopardí halenku, ke které jednoduše sladíte i líčení a boty. Pokud se necítíte v těsném oblečení, poohlédněte se po volnějším, ale ne úplně plandavém! To je jasným signálem, že chcete něco maskovat a necítíte se dobře.

2584681728_dbf2cab610_oŠtíhlá a krásná

Sukně oblékejte se svislým plisováním, které prodlouží siluetu i opticky zeštíhlí nohy. Zkusit můžete třeba jemně skládané sukně, které letos frčí. Nebaví vás chodit na podpatkách? Proč taky, vždyť na výběr máte překrásné a pohodlné baleríny různých střihů a barev, které doladíte ke každému outfitu. Otevřené boty navíc opticky zeštíhlují. Pokud se řadíte do typu hrušky, vsaďte na kalhoty do zvonu, které vyváží vaši postavu. Výrazné boky nebudou působit výrazně. Vyvarujte se potiskům na zadečku, které vás ještě více zvětší.

Detaily a doplňky

Nezapomeňte na doplňky! Na ruce nechte cinkat několik úzkých náramků. Pro silnější dámy vybíráme raději kabelky s větším uchem i obsahem – doplní tak perfektně ženské tvary. Chcete-li prodloužit trup, noste dlouhé náhrdelníky. Stejné pravidlo platí i pro náušnice. Buďte stylová!

Autor úvodního obrázku: Leather fashion fashionista

Autor obrázku v textu: Elle