Barevná sváteční symfonie

Barevná sváteční symfonie


Štítky: , , , , , , , ,

Sponzorované odkazy:Blížící se svátky jsou nejen časem klidu a rodinné pohody, ale také návštěv a slavnostních chvil, které si žádají slušivé oblečení, třpytivé modely a neokoukaný styl. Zapomeňte letos u štědrovečerní večeře na tepláky a vytahané tričko vyměňte za koktejly či blůzku s flitry. Co bude letos při rozbalování in? V čem budete krásná a úspěšná i během svátků? Jaké oblečení zvolit na návštěvu ke známým a co se naopak hodí k přivítání Nového roku?

Hra barev a květinových potisků

 style moda

Letošní Vánoce můžete zapomenout na jediné – šeď a nudu! Žádoucí jsou zářivé doplňky, které vás zbaví pochmurných nálad, barevné modely a květinové potisky zvýrazňující vaše přednosti. Letošní Vánoce zapomeňte rovněž na klasický černý outfit a tuto smutnou barvu vyměňte za nablýskané kousky oblečení, které vám dodají energii a rozveselí. Chcete-li zůstat u formálnějšího oděvu, pak černou kombinujte s bílou a stříbrnou či metalickým leskem a zlatými doplňky. Nezapomínejte ale, že na Vánoce a silvestrovské oslavy si můžete dovolit mnohem více extravagantní módu než obvykle. Proto vsaďte na barevné šaty, výšivky a vtipné doplňky, které vám přidají na dobré náladě, a budete se cítit báječně. Pozadu letos nejsou ani štrasované doplňky a ozdoby do vlasů, na krk či kolem rukou. Výrazné náhrdelníky, masivní ozdoby na krk nebo visaté náušnice spolu s ozdobnými brožemi či prsteny z vás udělají královnou noci. Šperky si oblečte i ke štědrovečerní večeři. Skvěle tak podtrhnete slavnostní atmosféru a budete nepřehlédnutelná. Pokud si navíc pořizujete fotky na památku, budete vzpomínat na svou letošní eleganci s puncem pyšnosti.

 vanocni outfit

V kurzu je rovněž retro styl s důrazem na koktejlky ve stylu 50. Let, rovně střižené šaty a la Velký Gatsby nebo romantika v podání černobílých filmů. Nepodceňujte svátky, během nichž vás čekají návštěvy u známých a blízké rodiny a blýskněte se v sexy modelu, který zvýrazní přednosti, schová drobné nedostatky a vrhněte se konečně do víru sváteční pohody se skleničkou kvalitního vína v ruce.

Autor úvodního obrázku: fashionaddicts

Autor obrázku v textu: marieclaire

Autor obrázku v textu: girldir