Plavky – které se hodí na vaši postavu? I. díl

Plavky – které se hodí na vaši postavu? I. díl


Štítky: , , , , , , , , ,

Sponzorované odkazy:Plavky jsou aktuálním tématem vzhledem k blížícímu se létu, kdy je potřeba nechat obdivovat přednosti ženského těla. Ať už máte velká prsa, trápí vás vypouklé bříško nebo jste naopak nešťastné ze své chlapecké postavy, máme řešení! Připravili jsme pro vás pár rad, jakým vzorům a střihům se vyhnout a na kterých naopak vyniknou vaše křivky!

Když máte XXL

 plavky

Ani prostorově širší dámy se nemusí nutně uchylovat k jednodílným plavkám. Už dávno neplatí, že boubelky musí všechno schovat, naopak! Odveďte pozornost od problematických partií a využijte svých zbraní. Plavky pro XXL postavu byste měla vybírat tak, aby strany byly tmavší a uprostřed měly barevný potisk nebo řasení, které opticky „rozbíjí“ jednolitost postavy. Letos jsou trendy hravé sukýnky, které zjemní i baculaté ženy! Jestliže se řadíte do skupiny žen, kterou trápí velká prsa, je nejdůležitější se zaměřit na správnou velikost podprsenky (vrchního dílu plavek). Velká prsa si zaslouží pozornost, a proto sáhněte po takovém košíčku, který je opatřen kosticemi a vyztužen pro dokonalou oporu. V případě, že jste si oblíbila plavky se zavazováním okolo krku, vybírejte modely s posuvnými šňůrkami. Jednoduše zamaskujete i nesourodost prsou, zkuste vrchní díl s dolním řasením!

 plavky2

Jste pravým opakem, nemáte ani zadek a bohužel ani prsa? Ani ženy s chlapeckou postavou nemusí zoufat! Útlé ženy by měly volit kalhotky s volánkem, které je opticky rozšíří. Vhodné jsou i robustnější šortky. Vrchní díl vyzkoušejte s krajkami, řasením, volánky nebo třeba geometrickými vzory a výraznými barvami, které oživí. Letos frčí metalické barvy, reflexní odstíny a ovocné potisky. Kdo by se nechtěl zakousnout do ovocných košíčků? Pokud budete volit push-up efekt vrchního dílu, myslete na to, že tento styl košíčků bude dlouho schnout. Lepší je zvolit plavky se zavazováním za krk v kombinaci s lehkými vycpávkami.

Autor úvodního obrázku:  Sirensswimwear

Autor obrázku v textu: …love Maegan

Autor obrázku v textu:  Alaskan Dude