Procházka s šelmou

Darujte zážitek


Štítky: , ,

Sponzorované odkazy:Lámete si hlavu nad dárky k narozeninám? Co takhle darovat zážitek?

Let balonem

Vychutnejte si romantiku ve dvou během dvouhodinového letu balonem. Představte si pohled z výšky na východ slunce. Start může proběhnout dokonce v blízkosti vašeho bydliště.

Let balonem

Let balonem

Indoor skydiving

Skvělý adrenalinový zážitek, během kterého zažijete pocit létání a volného pádu. Létání probíhá v komoře o průměru více než 4 metry s proudícím vzduchem od 200 – 280 km/hod.

Indoor skydiving

Indoor skydiving

Výlet s divokou kočkou

Každému se líbí divoké šelmy, ale jen málokdo si je může v zoo pohladit nebo dokonce půjčit na vyvenčení. Vy ale můžete darovat procházku s gepardem někomu, kdo je z nich naprosto unešený. Tento šťastlivec se nejprve dozví vše o jejich životě, nakrmí je a nakonec si se svým oblíbencem užije procházku.

Procházka s šelmou

Procházka s šelmou

Musherství

Zážitek, při kterém se jede za dobrodružstvím se psím spřežením. Obdarovaný se stane na pár chvil musherem, tedy řidičem psovodem, kterého psi potáhnou na speciálním vozíku nebo saních. Postavení psů bude určeno instruktorem, protože vpředu může být jen nejinteligentnější vedoucí smečky, za ním starší a vzadu mladší nezkušení psi.

Musherství

Musherství

Vojákem v tanku

Co takhle posadit se do opravdového bojového tanku a dokonce ho i řídit? Tak to je zážitek, při kterém je možné řídit obrněný transportér BVPJ, bojový tank T-55 anebo T-72. Zkušený instruktor vše vysvětlí a po řízení je možné i prohlídka vozového parku.

Tank T-55

Tank T-55

Škola smyku

V kurzu se naučíte předvídat a zvládat auto v krizových situacích. Skvělá zkušenost, která může zachránit i život. Řidič si vyzkouší zvládat situace, se kterými se může kdykoliv setkat, a to při různých rychlostech a různých extrémních podmínkách.

Škola smyku

Škola smyku

Luxusní jízda ve Ferrari

A tohle je opravdová bomba! Požitek z jízdy ve Ferarri se 490 koňmi pod kapotou, jehož nejvyšší rychlost překračuje 313 km/hod. Po celou dobu jízdy bude k dispozici zkušený instruktor, který se postará o bezpečnou životní jízdu. Památný zážitek se navíc zdokumentuje profesionálním video záznamem.

Ferrari

Ferrari

Autor: Karolína Arnoštová

Zdroj: www.flickr.com