Netradiční vánoční dárky od Firmy na zážitky


Štítky: , , ,

Sponzorované odkazy:6864374387_d7feb159c5Nepodařilo se Vám sehnat všechny dárky dostatečně dopředu a nyní Vás přepadá panika z toho, kde dokoupit ten zbytek? Nechejte se inspirovat reklamou společnosti Firma na zážitky a pořiďte Vašim blízkým dárek, na který budou vzpomínat ještě několik let poté. Vánoční dárky od Firmy na zážitky jsou nejen originální, ale krásné a netradiční.

Patří-li například Vaše maminka k vášnivým lyžařům, pak ji můžete potěšit dárkem v podobě běžkování po Českém Švýcarsku. Na běžkách si bude moci oběhnout zasněžený Děčínský Sněžník s pohledem na mohutnou pískovcovou horu a nejvyšší vrchol Českého Švýcarska v oblasti Labských pískovců. Vychutnat si tak bude moci Vaše maminka nejen krásnou přírodu, ale také zimní radovánky. Celý výlet jí zpříjemní pobyt na dvě noci v Kristinině Hrádku, který je vybaven ve stylu bývalého loveckého zámečku z 18. století. S netradičními vánočními dárky od Firmy na zážitky budete maximálně spokojeni.

Hledáte-li spíše dárek, který vžene Vaším blízkým adrenalin do krve a který umožní Vaší rodině strávit hravě společné chvíle, pak tou správnou volbou bude hra Česká pevnost Boyard. Tuto oblíbenou hru, kterou znáte velmi dobře z televize, si můžete zahrát ve Středočeském kraji. Na internetu ji můžete najít také pod názvem TEPfaktor. Česká pevnost Boyard je inspirována filmem Piráti z Karibiku. Více informací o této hře naleznete na této webové adrese www.firmanazazitky.cz/ceska-pevnost-boyard.

Při této hře budete řešit dvacet jedna úkolů a vyzkoušíte si tak Vaši odvahu, vytrvalost a souhru Vaší rodiny. Výhodou oproti klasické Pevnosti Boyard je, že tady nemusíte plnit úkoly, které jsou Vám nepříjemné. Trpíte-li fobií z pavouků, můžete tento úkol vynechat a pokračovat dál.