Netradiční vánoční dárky

Netradiční vánoční dárky


Štítky: , , , , , , , , , , ,

Sponzorované odkazy:Vánoce se blíží a již teď je třeba začít přemýšlet nad možnými vánočními dárky. Usnadní nám to jejich finální výběr a navíc si budeme moci užít vánoční atmosféru bez běhání po obchodech a tlačení se v davech lidí v nákupních centrech. Alternativou je nákup dárků online, nicméně i ty je třeba objednat dostatečně dopředu, aby požadované překvapení dorazilo včas a ne až v lednu. A jaké dárky se nabízí? Oblečení, parfémy, kosmetika, přístroje do domácnosti … ale přiznejme si, nic originálního za nimi nenajdeme a ani příliš nenadchnou. Co se tedy vyzkoušet poohlédnout po něčem zajímavějším? Netradiční dárky k Vánocům nabízí různé typy zážitků od těch více adrenalinových po klidné relaxační procedury. A kde je můžeme pořídit? U firmy na zážitky, Allegria.

Na internetových stránkách Allegrie http://www.firmanazazitky.cz/originalni-vanocni-darky/ naleznete spoustu zajímavých tipů na originální dárky pro muže, ženy i děti, které zakoupíte online v podobě voucheru. Ten potom za zážitek proměníte v rámci lhůty určené pro zážitek. Poukázka je obvykle platná půl roku nebo po celý rok a záleží na vás, jaký termín pro její vyčerpání zvolíte.

Z dárků pro ženy patří mezi oblíbené tipy zážitkové pobyty na zámku nebo v luxusním hotelu. Ženy také jistě ocení i uvolňující masáže od klasických, přes thajské a tibetské po kokosové, bambusové, konopné nebo golfové. Příjemné je i kosmetické ošetření, asia beauty day, proměna vizáže a další zážitky, u kterých jsou ženy hýčkány a cítí se příjemně. Muži naopak potěší trocha adrenalinu. Tandemový seskok padákem, indoor skydiving, jízda ve Ferrari nebo Porsche, bungee jumping a další vzrušující dobrodružství, při kterých není o adrenalin nouze. A tak se nechte inspirovat i vy a nakupte svým partnerům, rodině nebo kamarádům netradiční dárky plné překvapení a prožitků.