Farmářky, které se stále nosí

Farmářky, které se stále nosí


Štítky: , ,

Sponzorované odkazy:Farmářské boty letos nejsou sice tím hlavní trendem, ale nosí se stále. Protože se držely již delší dobu na vrcholu žebříčku nejvíc trendy obuvi, tak se od nich letos mírně upustilo a lehce změnily vzhled.

Původně je nosili muži na stavbách, odtud se vzala jejich typická pískově žlutá barva a postupem času pomalu přešly do módního světa a staly se hitem. Jsou vyrobeny z kůře, mají masivní konstrukci a pevnou podešev, takže se skvěle hodily a hodí do nepříznivého počasí a nepromoknou. Jsou pohodlné, praktické a vypadají skvěle, navíc jsou ještě všestranné a nadčasové. Není důvod, proč se jich vzdát.

Kelby

Kelby

Více elegance

Farmářky už jsou sice mohutné, ale dostaly elegantní šmrnc. Je to proto, aby se lépe přizpůsobily módním kabátům a parkám. Žlutohnědé odstíny vystřídaly jemné barvy podzimu a přibyly ženské motivy, kožíšek v lemu a také v oblasti zavazování.

Vices

Vices

Využití v zimě

Praktická a k tomu ještě stylová kožešinovou podšívka, kterou mají některé modely formářek navozuje zimní náladu a perfektně zahřeje. Pokud ji váš model nemá, postačí vám silné ponožky, které také uchovají nohy v teple. Pletené ponožky si můžete ohrnout nad nebo i přes horní část obuvi.

Timo

Timo

Jak nosit farmářky

Jedná se o volnočasovou obuv, a přestože získaly lehký nádech elegance a jemnosti, hodí se stále k ležérnímu outfitu. Dají se nosit jak ve městě, tak i v přírodě. Řadí se mezi masivnější obuv, a tak k nim volte upnutější džíny a svršky pak dle vlastní rozvahy. Můžete si obléci kabát nebo dokonce i kožich.

Klasická pískově hnědá barva skvěle rozsvítí zimní tmavé outfity.

Nejlepší kombinaci tvoří s džíny, koženou bundou a kostkovanou košilí. Více ženskosti získáte s cardiganem a kabátem.

Obout je můžete klidně i k sukni nebo šatům. Nejlépe, ale vypadají s upnutými džíny, které jsou buď zastrčené dovnitř, nebo ve zkrácené délce končí pár centimetrů nad okrajem bot.

Autor: Karolína Arnoštová

Zdroj: www.botovo.cz