Zvonové rukávy a jak je nosit

Zvonové rukávy a jak je nosit


Štítky: ,

Sponzorované odkazy:Aktuálně jsou v kurzu zvonové rukávy, takový ten retro prvek z doby 70. let, jež vypadá efektivně, když při pohybu poletuje kolem paží. Neustále se vrací trend zvonových kalhot, které byly populární hlavně v devadesátých letech, tak proč ne zvonové rukávy.

Maximální styl

Tento stylový kousek prostě musíte mít a je jedno jestli se rozhodnete pro top nebo šaty. XXL rozměry rukávů dovedou dodat podmanivou siluetu celkového vzhledu a tento výjimečný prvek pak posune váš outfit o level výše. Zvonový střih rukávu vypadá nejlépe, když se rozšiřuje již od loktu, zvony u zápěstí nedají požadovaný objem.

Košile

Halenka se zvonovými rukávy

Halenka se zvonovými rukávy

Svěží kousek do vašeho šatníku získáte s univerzální modrou nebo se světle modrou košilí. Může mít odhalená ramena nebo gumičkové prošívání v pase. Při výběru volte pevnější a méně poddajné textury, které drží tvar a tak dají rukávům na dynamice.

Šaty

Šaty se zvonovými rukávy

Šaty se zvonovými rukávy

Šaty áčkového střihu vypadají se zvonovými rukávy skvěle, ale ještě lépe vypadají ty se zvýrazněným pasem, který podtrhne a umocní objem rukávů.

Kabáty a saka

Sako se zvonovými rukávy

Sako se zvonovými rukávy

Zvonové rukávy se však netýkají jen šatů a topů, ale letos je najdete dokonce na stylových kabátech a sakách. V jejich provedení jsou rozšiřující se zvonové střihy na zápěstí povoleny. A i když tyto kabáty a saka vypadají elegantně, vy je můžete s klidným svědomím kombinovat s volnočasovými džínami a botami.

Jak nosit zvonové rukávy

Ideálním parťákem jsou jim skinny kalhoty nebo pouzdrové sukně.

Rozšiřující se rukávy se perfektně hodí na večírky, tam vynikne jejich rozvlátý střih hlavně při tanci.

Objemné rukávy přidávají také na objemu těla, tak berte v úvahu svoje tělesné proporce.

S čím nenosit zvonové rukávy

Už tak výrazný střih rukávu nedoplňujte ničím dalším výrazným. Ideální je jednoduchá kabelka a střídmé šperky bez jakýchkoliv extravagancí. Veškerá pozornost by měla patřit jen rukávům.

I když jsou rukávy zvonové, tak si příliš nerozumí se zvonovými nohavicemi, pokud však nechcete docílit hippie stylu.

Autor: Karolína Arnoštová

Zdroj: http://www.mohito.com/cz/cz