Hravá móda od Paula Franka

Hravá móda od Paula Franka


Sponzorované odkazy:Pokud patříte i vy mezi ženy, které mají dost ležérních kostýmků nebo obleků a rády se vrací k veselým „dětským“ motivům, pak je móda Paul Frank určena právě vám. Zapomeňte na ponuré modely, těm se Paul Frank obloukem vyhýbá. Vtipné motivy a barevné kombinace rozveselí každý volnočasový model. Móda Paul Frank se hodí jak pro milovníky tepláků, tak pro fanoušky džínů nebo sukní. Paul Frank sice nenavrhuje oblečení vhodné pro pracovní jednání, za to vám ale ve volném čase dopřeje uvolnění a trochu „dospělácky dětské“ hravosti.

Světový módní návrhář Paul Frank

tričko paul fraunkPaul Frank je americký karikaturista a módní návrhář, který se díky domácímu úkolu na univerzitě stal později bleskovou rychlostí světově známým a velice žádaným. Trička, mikiny, pyžama, tílka, šaty, kalhoty, čepice, boty, kabelky a další módní doplňky jsou zpracovány nevšedně s určitou dávkou rozpustilosti. Hlavními hrdiny této módy jsou vtipně navržená zvířátka. Máte pocit, že je to moc dětské? Omyl! Paul Frank je velice oblíbenou módou hlavně mezi dospělými.

Pod vedením opičáka

vzor paul frankMezi nejznámější a také nejpopulárnější zvířátka Paula Franka patří velitel a hlavní vedoucí této zvířecí bandy opičák Julius. Partičku doplňuje medvěd Worry s roztomile smutným kukučem, křeček Spicoli, žirafa Clancy a slonice Ellie. Na oděvech se objevují i jiná zvířátka jako jsou pejsci, krokodýli nebo třeba žáby. Mezi nejstarší motivy patří i Skurvy, což je trochu morbidní, ale stále velmi vtipný motiv zřejmě opičí lebky se zkříženými kostmi.

Volnočasová móda

hodinky frankPaul Frank přišel, vytvořil a stále tvoří neotřelou módu, která vám nabízí možnost vrátit se tak trochu do dětských let. Odhoďte upjatost, eleganci a dopřejte si trochu legrace a mladistvosti v podobě modelů Paul Frank. Uvidíte, že jednou, když si Paula Franka koupíte, budete ho nosit na sport, nákupy, do školy či za přáteli ven. Kdo by chtěl být pořád vážný, když se může ve volném čase oprostit od všech pravidel?

Autor úvodního obrázku: hoodiepeople.com

Autor obrázku v textu: Susy1206

Autor obrázku v textu: sнuρa яaввιт