Jak se oblékat, když máte malá prsa?

Jak se oblékat, když máte malá prsa?


Štítky:

Sponzorované odkazy:Prsa – prodávají auta, alkoholické nápoje a v každém mužském časopise jsou vyobrazeny ženy s obřím poprsím. Mnohdy umělejším, než plastiková panenka Barbie. Prsa však nedělají ženskost. Nemusíte smutnit, že vám příroda nenadělila v oblasti hrudníku melouny, ale spíše citróny. Ani nemusíte běžet do nejbližší ordinace plastického chirurga. Poradíme vám, jak se oblékat žensky i s menším poprsím.

Milujte se taková, jaká jste

Pokud neuvažujete o drastickém chirurgickém řešení, vězte, že velikost poprsí neurčuje vaši úspěšnost u mužů, v životě, ani nevypovídá nic o vaší povaze. Měla byste své tělo milovat takové, jaké je. Není třeba mít z menších prsou komplexy. Máte nakonec velkou výhodu – nebude vás bolet páteř a ramena jako majitelky příliš velkých a těžkých ňader.

jak

Další výhodou menších ňader je to, že si můžete dovolit tílka a trička bez ramínek, nebude se vám rozjíždět knoflíková léga u blůzek, vaše prsa vydrží déle na původním místě – těžká prsa snadněji podléhají gravitaci.

halenka

Jak se oblékat?

Kvalitní a dobře padnoucí podprsenka dokáže vykouzlit hezký výstřih naprosto každému. Navíc podpoří držení těla. Oblékejte se žensky – dopřejte si krajky, volánky, lodičkové výstřihy, či ty, kterým se říká „voda“. Přidat na objemu vám dokáží světlejší barvy v oblasti hrudníku, zajímavé cvočky, knoflíky, žabičková textura, řasení, zipy, vzorované látky.

woman-3075704_640

Plavky

Plavky mohou představovat velký problém, ale když zvolíte plavky s dobře tvarovanými košíčky, které podpoří a zvětší malá prsa, máte z poloviny vyhráno. Navíc si můžete dovolit tzv. bandeau podprsenky, na které mohou dámy s příliš těžkými prsy zapomenout. Upozorněte na svoje hezké nohy a pozadí a vršek plavek volte s volánky, řasením, zajímavým řešením na zádech.

c1613ec2-c894-4225-b089-c2a88d739c67-75168-pc

Foto: Pinterest.com, Pixabay.com