Je čas zazářit v bílých džínách! I.díl

Je čas zazářit v bílých džínách! I.díl


Štítky:

Sponzorované odkazy:Bílé džíny tak nějak k jaru a létu patří. Možná proto, že se snadno kombinují s každou barvičkou, anebo proto, že dokáží rozzářit nejen majitelku, ale i ulice.

U bílých džínů je opravdu velmi důležité vybrat si ty skvěle padnoucí. Je jen na vás, zda dáte přednost klasické odolné a tvrdé džínovině, či zvolíte ty, které mají v sobě trochu elastanu a dopřejí vašim nohám více pohybu. Dnes se nosí v podstatě vše – od klasického střihu, po džíny s vysokým pasem, až po tzv. boyfriend střih. Velice oblíbené skinny džíny nejsou momentálně v módě, ale pokud jsou to jediné džíny, které vaší postavě sluší, klidně si je kupte.

white-g0e6380e54_640

Zdobené džíny

Co se týče zdobení – kamínky, výšivky, díry, vše je povoleno. Ovšem pravá dáma asi nebude brázdit ulice v džínách, které mají  na sobě více děr, než materiálu – to ponechte mladším generacím.

Při nákupu nových bílých džínových kalhot si pečlivě přečtěte, z jakého materiálu jsou vyrobeny. V dnešní době je dokáží výrobci opatřit speciální (mnohdy teflonovou) vrstvou, která zajistí, že se vám džíny tak rychle nezašpiní a půjdou snadněji vyprat.

Pozor při praní

Když už jsme u praní – bílá barva džínů svádí k tomu, že je jednoduše v rámci předpírky namočíte do sava na bílé prádlo. Když tuto techniku použijete na džíny s obsahem strečového materiálu, vlákna vám zežloutnou a budete moci nové džíny rovnou vyhodit. Raději sáhněte po pracím prostředku, který je nejen účinný, ale zároveň ohleduplný k vláknům.

Business woman standing in full length isolated on white background.

Doplňte bílou barvičkami

Co se týče kombinování – jak jsme již zmínili v úvodu článku, bílé džíny je opravdu snadné kombinovat a jakoukoliv barvou, která vás napadne. Modrá, zelená, červená barva? Ano! Pudrově růžová, béžová, hnědá, černá? Ano! Kousky s geometrickými tvary, proužky, květinami, puntíky? Ano! Při kombinování bílých džínů se můžete vyřádit a nemusíte se bát extravagantních halenek a topů! Protože bílé džíny samy o sobě působí elegantně, unesou vedle sebe i opravdu šílené kousky.

Zajímá vás, jak bílé džíny kombinovat? Přečtěte si pokračování našeho článku!

Foto: Pixabay.com, Freepik.com