Krásná nevěsta

Každá žena může být krásná


Štítky: ,

Sponzorované odkazy:Úžasné masky na vlasy sedí každé ženě, která má ráda drobnou úpravu svého vzhledu, nebo jeho vylepšení. Pokud máte pocit suchých, lámavých a krepovaných vlasů, pak je dokážete zjemnit a hydratovat, jakož i rozzářit do plného lesku například maskou na vlasy Maxima Puring multiaction cream.

Maska v sobě obsahuje pšeničné proteiny, které způsobí bohatost a hedvábnost vašich jinak ulítaných vlasů. Můžete si vybrat barvu Wella Professionals Brillance, a to pokud máte hrubé a zároveň nabarvené vlasy. Je to maska, která vašim vlasům udělá dobře, stejně jako hydratační maska na hrubé vlasy – Wella Professionals Enrich.

Firma Kallos Cosmetics už přes 34 let vyrábí ve spolupráci s předními italskými kosmetickými firmami profesionální kosmetiku určenou pro regeneraci vašich vlasů. Ve své vlasové kosmetiku používá nejnovějších technologií a novinek. Zavedli například kosmetiku s označením KJMV, která obsahuje keratin a arganový olej, čímž dosáhnou vyšší elasticity díky keratinu a zároveň sílu a hydrataci vlasu díky arganovému oleji. Protože jsou o krok vpřed, dokáží si získat oblíbenost široké odborné i laické veřejnosti.

Pokud máte problémy s rostením chloupků na nesprávných místech, pomůže vám účinná laserová epilace. Tato pak nahrazuje starší metodu, kterou se odstraňovalo ochlupení, a to byla elektrokoagulace epilační jehlou, která byla nejen bolestivá a zdlouhavá, ale byl při ní nutný velký počet opakování. V dnešní době se používá hlavně na epilaci šedivých či světlých chloupků. Pokud toužíte po hladkém těle, pak se můžete těšit na skutečnou revoluci v podobě laserové epilace. Nemusíte se obávat ani zbytečné bolesti, ani dlouhého vysedávání v salonu. Laserová energie vede k tepelnému zničení vlasového váčku, přičemž nenarušuje pokožku. Kontaktní chladicí systém chrání pokožku před poškozením. Laserová epilace je vhodné pro světlé i tmavé typy, pro ženy i muže (jimž často vadí chlupy v podpaží, v uších či na zádech nebo krku). Epilaci Vám rádi provedou ve studiu lékařské kosmetiky www.cosmed.sk.

Autor úvodního obrázku: Kisspat Feather