Krátká sukně

Stylová obuv a krátké sukně


Štítky: , , ,

Sponzorované odkazy:Jste trendy a ráda sledujete módní styly? Pak nepřehlédněte stránku stylová obuv, která vám nabízí romantické balerínky, na sport vhodné tenisky, barevné sandály, nebo sexy lodičky, které využijete jak do práce, tak na romantickou schůzku se svým přítelem či manželem.

Máte jich doma dost, ale přesto máte pocit, že nemáte všechny, které byste chtěla? Boty už dávno nemají jen ochrannou funkci, ale jsou také módním doplňkem a reprezentačním prvkem, který hovoří o vkusu a životním stylu jeho nositelky. Pro řadu žen jsou nejdůležitější částí jejich šatníku, která je dokáže zvětšit, přidat tolik potřebné centimetry, vytvarovat zadek do sexy mír nebo zdůraznit křivky pohupujícího se těla. Teprve správným výběrem bot může žena dodat garderobě ten správný šmrnc a přilákat obdivné pohledy svého okolí. Pokud jste zvyklá na nošení pohodlných tenisek a rozhodnete se pro změnu a místo nich se obujete do sexy lodiček, pak uvidíte tu velkou proměnu, která se s vámi udála. Správná obuv dokáže ženě dodat look dračice či romantické žínky. A kdo nemá rád změnu? Proto máme různorodost bot, jejich tvarů a barevného provedení tak rády.

Zvýrazněte svoji krásu pomocí sukně

A když už jste sexy, pak přitáhnete pozornost mužů ještě daleko jistěji, pokud se oblečete do krátké sukně. Krátká sukýnka tak může být jedním ze základních kousků vaší garderoby. Chcete zdůraznit délku svých ladných gazelích nožek? Pak je vhodné se odít do jednoduché sukýnky pod kolena, kterou prozáří vodorovné proužky z kontrastního materiálu. Když k ní zvolíte jednoduchou průsvitnou halenku, která bude v barvě proužku, pak nemůžete šlápnout vedle.

Žlutá sukně a elegantní boty na podpatku

Žlutá sukně a elegantní boty na podpatku, autor obrázku: …love Maegan

Nebo by vám udělala radost hráškově zelená sukně? Prostá balónová sukně vybavená kapsičkami, která je z pohodlného a pružného elastického materiálu, pak působí na přechodu daleko líp než zelená barva semaforů. Oslňte své okolí svým vytříbeným vkusem a dokažte, že se ráda držíte těch typů, které svědčí vaší postavě a vypovídají o tom, že jste si vědoma svého postavení ve společnosti a dokážete ocenit sama sebe.

Další inspiraci naleznete na webu darek.cz – více zde.

Autor úvodního obrázku: …love Maegan