Krásné zuby jsou nejlepší módní doplněk


Štítky: , , , , ,

Sponzorované odkazy:Často utrácíme neskonalé sumy za drahé šperky a hodinky, a přitom péče o naše vlastní části těla někdy nebývá nejlepší. Určitě si pamatujete, jaká to pro vás byla sláva, když vám rodič, prarodič nebo teta na prázdninách dovolila jít spát s neumytými zuby. To byli tehdy zkrátka vaši hrdinové! Přestože se do nás již od malička vštěpovalo, jak je dentální hygiena důležitá, z vlastní lenivosti jsme ji nesčetněkrát porušili. Každý. Bez výjimky.

6219931567_4e7100763fStále, i v pokročilejším věku, se najdou takoví „dospěláci“, kteří stále věří, že když si párkrát nevyčistí před spaním zuby, že bude vše v pořádku. Je pravda, že v kazivosti i v odstínu zubů hraje určitou roli genetika, ale za všechno tahle mocná paní také nemůže. A když dojde na lámání chleba, když chceme mít krásný bílý úsměv, najednou to moc nejde.

Bohužel se v takovýchto případech spíše spoléháme na laciné napodobeniny rádoby stomatologicky ověřených produktů, které nám zuby záhadně vybělí doma místo toho, abychom navštívili nějakou renomovanou pražskou stomatologii a nechali si „upravit‘“ chrup do líbivé podoby rychle, šetrně a efektivně člověkem, jenž několik let namáhal svůj mozek na stomatologické univerzitě.

Jednou z klinik, která bývá velmi často klienty vyhledávaná, je www.praguedentalclinic.cz. Je to soukromé stomatologické pracoviště, u kterého si můžete nechat udělat širokou škálu dentálních zákroků. Bělení zubů či ortodontické služby jsou zde na denním pořádku stejně, jako například dentální hygiena či léčba některých zubních nemocí. Věřte, že když se jedná o soukromé pracoviště, dostane se vám doopravdy takové péče, jakou si zasloužíte. Nadstandardní, individuální a příjemnou.

Samozřejmě, že vzhledem k tomu, že je to soukromé pracoviště, nachází se zde i takové vymoženosti, jako vlastní parking, Wi-Fi všude v objektu či vlastní laboratoř. Prodloužená otevírací doba také jistě potěší každého náročného a vytíženého zákazníka a individuální domluvy s lékařem taktéž.

Nadělte si letos pod stromeček zdraví svého chrupu – navštivte přední české stomatologické pracoviště, kde vám z vašeho vlastního chrupu udělají váš permanentní módní doplněk.