Zara – symbol elegance

Zara – symbol elegance


Štítky: , ,

Sponzorované odkazy:Móda značky Zara je k nalezení snad ve všech větších nákupních centrech. Tato španělská oděvní značky svůj první obchod otevřela roku 1975 a od té doby se těší velké a stále větší popularitě. Oblečení značky Zara je velmi jednoduchých střihů, které z nich dělají vysoce elegantní módu. Vše je podtrženo lehkostí a pohodlností. Zara nepřináší pouze elegantní módu, ale i velice příjemnou volnočasovou módu, obuv, kabelky a další doplňky. Podívejte si i vy blíže na zboží, které Zara nabízí.

Oblečení pro každou krásku

zara

Blíží se zima a tak jsou teď velmi aktuální kabáty. Zara nabízí stylové a trendy vlněné kabáty, hrubé kabáty s kožešinovými kapucemi nebo kombinované s teplými podšívkami. Každý kus je originál. Kabáty jsou doplněny vkusnými přezkami nebo zapínáním. Kabáty, které jsou ideální na nošení nejen do práce, ale i ve volném čase, jsou laděny do krásných zemitých tónů. Příjemné teplo je zajištěno použitými materiály, jako je bavlna nebo polyamid. Délka kabátů zakrývá vaše záda, ale nechá vyniknout zadeček i nohy.

Kabáty Zara si jednoduše zamilujete pro jejich univerzálnost a neotřelý vzhled. Úžasný styl přinášejí i saka, svetříky a vesty. Letos jim vévodí tmavé a zemité barvy. Každý model sebou přináší jedinečný styl, u každého najdete nějakou zvláštnost v podobě netradičních střihů, vzorů nebo takových maličkostí jako jsou knoflíky či ozdobné manžety. Kalhoty jsou většinou úzkých střihů doplněné nepřehlédnutelným károvaným vzorem nebo jednoduchými tmavými proužky zdůrazňující siluetu. Džíny jsou rovněž ve stylu „trubek“, které zdobí moderní trhání nebo netradičně usazené kapsy a lemování.

zara kabat

Boty a kabelky nabízejí široké spektrum zboží. Opět jim vévodí zemité a tmavé barvy, které podtrhují okouzlující podzimní tóny. Zara vám může také nabídnout velice krásné doplňky, jako jsou například čelenky do vlasů, spony nebo sluneční brýle. S doplňky Zara budete doslova zářit. Oděvům značky Zara propadnete. Lehkost a elegance, kterou Zara nabízí, je velmi výrazná a nutno dodat, že Zara sluší prostě všem!  Navštivte tento vyhlášený butik ještě dnes a užijte si podzimních slev a objevte dokonalé hadříky za nehříšné peníze!

Autor úvodního obrázku: dinudea

Autor obrázku v textu: mat´s eye

Autor obrázku v textu: mpreks22