Zimní doplňky, bez kterých nemůžete být

Zimní doplňky, bez kterých nemůžete být


Štítky: , , , ,

Sponzorované odkazy:Zima je opět tady! A dává o sobě vědět čím dál častěji. Lámete si hlavu jakou čepici, šálu nebo rukavice si zakoupíte? Přinášíme vám pár tipů, které by vás mohly při výběru inspirovat. Samozřejmě je nejdůležitější je být pěkně v teple, ale zároveň by se mělo jednat o vysoce módní doplněk, který stojí za nákup. Pokud se nám něco nelíbí, tak to prostě zůstane v obchodě nebo ve skříni zima nezima, vždyť o tom se přesvědčujeme už od malých holčiček.

Čepice, rukavice i ozdobné šály

Čepice jsou k dostání v mnoha provedeních a barevných kombinacích. Rovněž se můžeme těšit z rozmanitého využití materiálů. Máte ráda trochu extravagantnější, ale trendy styl? V současné době se do módy vracejí eskymácké čepice, které vás úžasně zahřejí. Pletená čepice s kožešinou vás dostane svými bambulkami a jedinečným vzhledem.

zimni moda

Strany čepice zakrývají uši a připomínají copánky, na jejichž konci se houpou malé bambulky z umělé kožešiny.  Svou slávu opět prožívají i beranice. Čepice, kterou využijí pánové stejně jako dámy. Beranice velmi podobně jako eskymácká čepice zakryje uši i zbytek hlavy, přičemž vnitřek čepice je příjemnou a teplou podšívkou.

Máte už doma dutou šálu?

Důležitou součástí zimních modelů jsou bezesporu šály. Pokud hledáte netradiční a originální pojetí, zkuste se zaměřit na šály s kapucí. Kapucová šála může být pletená či zdobená krajkou a bude zahřívat váš krk i hlavu. V podstatě máte dva v jednom. Trendy vzhled je ještě podpořen kožešinkou, která vám bude krásně lemovat obličej až tuto kapucovou šálu obléknete. Nezklamou vás ani tradiční šály, které si pohodlně uvážete kolem krku. Rostoucí oblibě se těší duté šály, které tvoří bohatou dekoraci okolo krku a hodí se jako skvělý doplněk třeba k obyčejnému tričku.

souprava

Rukavice stejně jako čepice a šály jsou oblíbené v kombinaci s kožíškem. Bílé nebo černé kožešinky lemující vaše zápěstí jsou velmi vkusné a elegantní. Buďte krásná a půvabná celou zimu aniž byste trpěla chladem. Na výběr máte z obrovského množství čepic, šálů i rukavic, které jsou již v obchodech připraveny právě pro vás.

Autor úvodního obrázku: mrkim84

Autor obrázku v textu: dietzy2320

Autor obrázku v textu: schramcrackers