Odhalená ramena

Letošním trendem jsou odhalená ramena


Štítky: ,

Sponzorované odkazy:Odhalená ramena jsou jedním z největších letních trendů, a není vůbec těžké pochopit proč. Velký výstřih s obnaženými rameny je ideální způsob jak vypadat sexy a lehce provokativně za horkých letních dnů.

Odvážný

Top s kloboukem

Top s kloboukem

Ukažte své přednosti, odhalte celá ramena a štíhlou šíji. Ideálním zakončením výstřihu bude velký volánek, který přidá hrudníku objem a k tomu klobouk, jehož krempa koresponduje s volánkem ve výstřihu. Tímto outfitem upozorníte na horní část těla.

Svěží

Květinový vzor

Květinový vzor

Léto je skvělý čas, kdy se lehce experimentuje s módou. Pokud stále přemýšlíte, jestli zkusit odhalená rameno, nyní je čas to udělat. Vzdušná pavučinová tkaniny lehce splývá od ramenou kolem těla. Krásně vypadají jak topy, tak i šaty. Přidejte květinový vzor a určitě si budete připadat jako křehká víla.

Svádivý

 

Odhalené rameno

Odhalené rameno

Odhalený kotník nebo odhalené rameno vždy svádilo mnohem více než vulgární minisukně a výstřihy, jež nezakrývají ani to nejnutnější. Odhalte jen jedno rameno a druhé nechte zakryté. Klíční kost bude přitahovat pozornost a svádět k líbání.

Sexy

Velký výstřih

Velký výstřih

 

Velký výstřih

Velký výstřih

Nejvíce trendy kouskem mezi letními trendy jsou odhalená ramena až do poloviny paží. Velmi pevná guma po obvodu výstřihu, jestli se tomu tak dá ještě říkat, drží horní část nad ňadry a v polovině zad. Rukávy, v linii výstřihu a polovině paží, také pomáhají držet top na svém místě. Celkový vzhled vypadá velmi zajímavě.

S čím kombinovat

Šortky

Upnuté šortky a rozevlátý top s volánky budou skvělou volbou. Horní část bude působit jako kraťoučké vzdušné šaty, a proto by spodní část těla měla být obepnutá.

Maxi sukně

Naopak maxi sukně vyžaduje top na tělo. Zkusit můžete zkrácený top, s maxi sukní vypadá božsky.

Midi sukně

V tomto případě platí to samé, co u maxi sukně. Zde se ale přesouváme z bohémského stylu do vysoce elegantního.

Culottes

Culottes jsou široké kalhoty v délce pod kolena. Když odhalíme nahoře ramena a dole lýtka, vznikne dokonalé spojení.

Autor: Karolína Arnoštová

Zdroj: Orsay, Zara, Lindex