Milujete maxišaty? Víte, s jakou obuví je kombinovat?

Milujete maxišaty? Víte, s jakou obuví je kombinovat?


Štítky:

Sponzorované odkazy:Každá žena má na léto ve skříni několikatery maxišaty. Proč jsou „maxiny“ tak oblíbené? Protože si je můžete vzít v červnu, když je chladněji, protože udrží vaše nohy déle v teple, ale také na dovoulenou, na obidování památek, ale i moři. Dobře vypadají i na grilovačku, či návštěvu restaurace. Jejich další výhodou je jejich kombinovatelnost – s bolerkem, džínovou bundičkou, drsnější koženou, s blejzrem, kardiganem – vždy budou vypadat prostě skvěle a velmi žensky.

Někdy můžete celý cool outfit tvořený maxišaty pokazit nevhodně zvolenou obuví. Aby se vám toto nestávalo, sepsali jsme pro vás, s jakými botkami je nejlepší maxišaty kombinovat.

Volte takovou obuv, která nechá vyniknout kráse lehké a rozevláté látce maxišatů. Pokud se vydáte procházet po městě, prozkoumávat památky, či na pochůzky, zvolíte jistě obuv s plochým podpatkem. Gladiátorky se k maxišatům budou velmi hodit. Jakékoliv sandálky na nízkém podpatku, které ladí s barvou maxišatů, hezky upravené nehty na nohou a krásný outfit je na světě. Chybu neuděláte, když si na kotník pověsíte tenký řetízek, v létě to vypadá velmi pěkně. K etnickým maxišatům se nebojte obléci i tkané sandále, které podtrhnou tento look.

Žabky?

Žabky, nebo-li flip-flopy, se k maxišatům přímo nabízí. K vodě, na zahrádku vaší oblíbené restaurace, jsou skvělé. Vyberte vhodný potisk, či vzor, který bude ladit s vašimi maxinami, jen si dejte pozor na to, aby vaše žabky nebyli z tržnice, celý outfit pak vypadá příliš lacině.

b27329797cb96d558e52c1ae669b762c

Boty na klínovém podpatku

Chcete-li být za dámu, ale moci přeci jen chodit pohodlněji, zvolte k maxinám oblíbenou letní obuv na klínku. Budete působit vyšší a štíhlejší, je jen na vás, zda si pořídíte páskové boty na klínku bez špičky, či naopak s plnou špičkou. Hodit se budou bílé, černé, hnědé, či v pudrové barvě. Nejsnáze tyto barvy zkombinujete s jakoukoliv barvou maxišatů.

236211b7f0b7e9382bf63b847ca968cf

Některé ženy váhají, zda si k maxišatům obléci boty na klasickém úzkém, či dokonce jehlovém podpatku. Na formálnější příležitosti – proč ne.

Balerínky a espadrilky

Je tu léto a s ním léty prověřená klasika – espadrilky. Espadrilky jsou velmi oblíbené a k maxišatům jako stvořené. Stejně tak, pokud máte ráda pohodlí, balerínky vám pomohou dotvořit skvělý outfit.