uvodni

MOHITO s podzimní kolekcí ve francouzském stylu


Štítky: , , , ,

Sponzorované odkazy:Francouzsky a jejich nenucený styl nás inspiruje odnepaměti. Pořád nosí černou nebo tmavě modrou a přitom jsou tak stylové a přirozeně. Navíc mají taková svá pravidla nepravidla. Uhlazený styl od hlavy až k patám není nic pro ně, jen kombinováním stylů je možné dosáhnout té pravé francouzské elegance. Vždy si však vystačí s málem a i z toho mála dokáží vykouzlit sofistikovaný outfit. Pojďme si i my to něco málo vybrat z podzimní kolekce MOHITO.

Girls in Paris

Girls in Paris

Girls in Paris

Už samotný název podzimní kolekce Girls in Paris naznačuje, že se posuneme o něco blíže pařížskému stylu. A opravdu je tomu tak. Všechny volánky, zvonové rukávy a barety evokují na první pohled městský styl Pařížanek.

Co se barev týče, nejvíce se v kolekci objevuje fialová, sem tam i jemně tyrkysová, ale jinak převládají neutrální odstíny barev šedé, jemně růžové a pro podzim netypické levandulové. Samozřejmě nechybí ani kostkované vzory nebo zvířecí vzory.

Podzimní kampaň dvou dívek v Paříži odhaluje romantickou a zároveň moderní stránku ženy v elegantních šatech, průhledných halenkách a dokonale sednoucích kabátech. Pozornosti jistě neujdou ani zdobení perlami, košile s romantickým charakterem ani jemné nebo bohatě vzorované šaty. Za zmínku stojí ji semišové komplety nebo koženkové sukně a kalhoty, které k francouzskému podzimu nepopiratelně patří. Vyzkoušet můžete šaty sakového střihu nebo stříbrný křivák z eko-kůže, uvidíte, co vám sedne více. Návrháři také nezapomněli na několik večerních modelů ve stylu osmdesátých let.

Girls in Paris

Girls in Paris

Inspirujte se stylem Pařížanek

Nenucená elegance, vrstvení a nečekané kombinace hrají prim. Důraz na ženskost a ženskou siluetu je velký. Outfity jsou vždy obohaceny maličkostí, ať už to jsou perly nebo šátek kolem krku, zápěstí nebo u kabelky. Noste stejně jako ony to, v čem se cítíte dobře.

Girls in Paris

Girls in Paris

Doladění doplňky

Dokonalost získáte hlavně díky doplňkům. Na hlavu si nasaďte baret, oči zakryjte výraznými slunečními brýlemi nebo si přes ramena přehoďte pelerínu. Snažte se dát svému looku ten pravý francouzský šmrnc.

Autor: Karolína Arnoštová

Zdroj: Mohito