Buďte IN po francouzsku!

Buďte IN po francouzsku!


Štítky: , , , , ,

Sponzorované odkazy:Taky si říkáte, čím to je, že jsou Francouzky vždy velmi vkusné a šik? Nemusí být oblečeny v pracovním kostýmku, jsou krásné a elegantní i ve volnočasových modelech a určitě by jim slušel i pytel od brambor. Originální doplňky, otevřenost a lehkost s jakou svůj outfit nosí, jim mohou závidět ženy po celém světě. Francouzský styl oblékání je velmi líbivý a půvabný. Odhalte tajemství Francouzek a ukažte, že i vy můžete nosit tento světově proslulý styl.

Bienvenue à Paris

francouzská móda2

Možná se vám při představě francouzského stylu objeví před očima ulice Paříže, po kterých se za hudby harmoniky prochází žena v pruhovaném tričku a s rozpustilým baretem na hlavě. Francouzská móda však nabízí mnohem více. Základem celého úspěchu je jednoduchost. Francouzky si nepotrpí na přeplácané modely, ale nebojí se kombinovat nebo šáhnout i po kusu oblečení z pánského šatníku. Džíny tak můžete doplnit například pánskou košilí a „zanedbaným“ účesem nebo se lajdácky procházet rovnou v pánských kalhotách, které doplníte jednoduchým vrškem.

francouzská móda3

Krásná a přitažlivá můžete být i v jednoduše střižených šatech, kterými zvýrazníte vaše přednosti. Na nohy obujte černé lodičky nebo obyčejné kecky. Francouzská móda je plná čistých a jemných linií a také barev. Oblečení je hojně stylizováno ve světlých a zemitých barvách jako jsou například bílá, béžová, hnědá nebo černá. Modrá také není výjimkou, ale s křiklavými barvami se příliš často nesetkáte. Křiklavá červená je často Francouzkami volena jako barva doplňků nebo make-upu. Nezbytnými doplňky jsou šátky a v zimních měsících také čapky, které oživí celkový vzhled.

Francouzská móda je nadčasová a populární po celém světě. Vy si můžete krásné oblečení pořídit například od Givenchy, Camaieu, Yves Saint Laurent nebo Oodji. Podlehnout francouzské módě je tak jednoduché. Elegance a okouzlující styl dýchá opravdu z každého kousku oblečení. Buďte i vy šik a výjimečná každý den díky francouzskému stylu oblékání.

Autor úvodního obrázku:  Alaskan Dude

Autor obrázků v textu:  JonathanPosnerPhoto