Oslavte Silvestra stylově

Oslavte Silvestra stylově


Štítky: , ,

Sponzorované odkazy:Konec roku se nezadržitelně blíží a s ním i spojené oslavy a vítání Nového roku. Buďte hvězdou večera také díky vašemu outfitu. Pokud se nechystáte sedět doma a sledovat nudné pořady, ale plánujete vyrazit do společnosti, neměly byste si nechat ujít příležitost zazářit. Silvestrovská oslava je ideální příležitostí ukázat svůj osobitý styl a vkus. Oslavte příchod Nového roku velkolepým způsobem a buďte hvězdou, která zazáří více než novoroční ohňostroje.

  Tři, dva, jedna, …

dress1

Výběr oblečení na Silvestra se samozřejmě odvíjí od místa i společnosti, kde budete slavit. V zasněžených horách plné romantické atmosféry by asi večerní šaty nebyly úplně tou nejlepší volbou. Oslavy na horách patří k úplně jinému šálku kávy. Svou službu ale v tomto případě velice dobře zastanou svetry s norskými vzory, úplety a třpytivé doplňky, které krásně podtrhnou nezaměnitelnou atmosféru horské idylky.

Další možností jsou tematicky zaměřené silvestrovské oslavy. A proč ne? Silvestr patří k jednomu z mála dní v roce, kdy se můžete bavit bez zábran a okolků. Pokud tedy míříte například na party ve stylu retro, tak se poohlédněte třeba po přilnavých a velice svůdných topech, které jsou přímo oslnivé v kombinaci s minisukní nebo kraťasy. Chybět by vám neměly ani trendy doplňky, které oživí i ten nejjednodušší obleček.

silvestr párty

Silvestrovská oslava v restauracích, tančírnách, klubech nebo diskotékách je dokonalou příležitostí, abyste ukázaly svému okolí jiskru a vkus, který máte. Oblíbenou a snad i nesmrtelnou barvou silvestrovských oslav je zlatá. Zlaté šaty, sukně, topy a boty v kombinaci s bílou nebo černou barvou dokáží doslova zázrak. Lesklé materiály nebo flitry dokonalý efekt ještě zvýrazní. Všeho však s mírou. Zlatá barva je velice výrazná a tak pokud nemíříte na karneval, nezapomeňte na určitou dávku střídmosti. Pokud dáváte přednost stříbrné, najděte si nějaký módní kousek s nablýskanou elegancí. Oslavte příchod Nového roku stylově a nenechte si ničím zkazit silvestrovskou zábavu. Šťastný Nový rok!

Autor úvodního obrázku:  Renee Bertrand

Autor obrázku v textu:  Buytrends2012

Autor obrázku v textu:   Keyhole Productions Photography