Nejkrásnější nevěsta ve vašem podání!

Nejkrásnější nevěsta ve vašem podání!


Štítky: , ,

Sponzorované odkazy:Svatební den patří k nejvýznamnějším dnům v životě lidí zvláště pak žen. Dámy možná prožívají přípravy své dokonalé svatby intenzivněji než pánové už jen proto, že chtějí být těmi nejkrásnějšími nevěstami, které elegantnímu ženichovi způsobí téměř zástavu srdce, když na ni pohlédne. Šatů a doplňků, které vám pomůžou být ve svatební den tou nejzářivější osobou, existuje obrovské a možná i nekonečné množství. Kde se tedy můžete inspirovat a případně čerpat i z rad odborníků?

Dokonalý make-up i květinová výzdoba

svatba

Všichni, kdo byste v brzké době rádi poznali radosti i strasti manželství, se můžete přijet podívat na svatební veletrh v Brně, který je pořádán již počtvrté a jako vždy vás nabije nápady na dekorace, výzdobu, barevné kombinace a okouzlí vás překrásnými šaty. Akci věnovanou svatbám byste si tedy neměli nechat ujít a 25.1. a 26.1. 2014 vyrazit za inspirací do Brna.

Víkend je plný módních přehlídek představující společenské a svatební šaty, soutěží a zajímavých osobností. Na přehlídkách se vám představí Magahlo, studio AMMI, svatební salón Evanielle, Atelier de Fleur, svatební salón Adeleine, Lenska s.r.o. – módní salón Mahdall a mnoho dalších. Přehlídky nejsou zaměřeny pouze na šaty, ale i květiny, cukroví, účesy a make-up. Návštěva veletrhu vám může pomoci se stát dokonalým svatebním párem, protože i ta nejkrásnější nevěsta potřebuje mít u sebe toho nejhezčího ženicha.

ženich

Chtěli byste veletrh navštívit, ale termín ani místo vám nevyhovuje? Pak máte možnost se inspirovat ještě 18.1. -19. 1. 2014 do Clarion Congress Hotelu v Ostravě nebo 7.2. – 9.2. 2014 do hotelu Diplomat v Praze. Tyto tři svatební veletrhy nejsou samozřejmě jediné v roce a tak se nemusíte bát, že byste například na jaře mohli přijít o cenné informace. Veletrhy můžete navštívit také například v Pardubicích, Jihlavě, Českých Budějovicích nebo Přerově. Nenechte nic náhodě a buďte tou nejkrásnější nevěstou s okouzlujícími šaty a nepřehlédnutelnými doplňky.

Autor úvodního obrázku:  cheriejoyful

Autor obrázku v textu:  meeni2010

Autor obrázku v textu:  Lacroix1975