Sukně, která padne jako ulitá

Sukně, která padne jako ulitá


Štítky: , , ,

Sponzorované odkazy:Sukně je kouskem oblečení, který patří výhradně ženám. Každá žena si více či méně často ráda oblékne sukni a vyrazí do ulic, kde dává na obdiv své nožky. Ne každá sukně vám ale musí slušet, což je dáno typem postavy a střihem sukně. Okouzlující a půvabná chce být každá, ale bohužel se stává, že díky špatnému výběru vám sukně spíše přidají kila a zvětší proporce. V tomto článku se vám pokusíme přinést pár rad, které by vám další výběr mohly usnadnit. Podívejte se, jaké typy sukní budou slušet právě vaší postavě. 

Střih podle typu postavy

sukně1

Je vaše postava ve tvaru obráceného trojúhelníku? Pak byste měli zvýraznit vaše štíhlé nohy, které odpoutají pozornost od výraznější horní části těla. Pak se nemusíte bát pestrých barev a rovně střižených minisukní. Dámy s postavou připomínající přesýpací hodiny se budou vyjímat v pouzdrových sukních nebo asymetricky střižených. Inspiraci můžete čerpat například od Beyoncé, Scarllet Johansson nebo Halle Berry, které své tělo tvaru přesýpacích hodin dokážou velice dobře využít. Pokud postrádáte výrazný pas a šířka ramen je srovnatelná se šířkou boků, patříte k ženám s obdélníkovou postavou. Chybu neuděláte, když si pořídíte nabíranou sukni nebo takovou, která se opticky rozšiřuje. Obdélníkové postavě také sluší sukně asymetrických střihů nebo s volánky.

sukně2

Na řadu musí také přijít postavy typu jablko a hruška. Větší bříško, plnější hýždě a štíhlé nohy jsou typickým znakem pro jablko. Své krásné křivky zvýrazníte a naopak schováte partie, které moc v oblibě nemáte, například ve splývavých sukních nebo lehce se rozšiřujících sukních. Délka sukní by měla sahat ke kolenům. Hruška si může dovolit sukně střižené do A nebo s vyšším pasem a rozhodně by se měla vyhnout pouzdrovým sukním, dlouhým sukním až ke kotníkům a sukním s výraznými vzory nebo proužky. Ať už máte jakoukoli postavu, vždy si můžete v sukni zasloužit obdivné pohledy.

Autor úvodního obrázku:  Skirts2012

Autor obrázku v textu:  Feathers Flights

Autor obrázku v textu:  Skirts2012