Vítejte ve světě Vivienne Westwood

Vítejte ve světě Vivienne Westwood


Štítky: , , ,

Sponzorované odkazy:Jestliže hledáte ve světě módy něco úplně jiného, než je zvykem, podívejte se na módu z dílny Vivienne Westwood. Tato velikánka módního světa nešetří na extravaganci, netradičních a pestrých vzorech či rozmanitých detailech. Vivienne Westwood je také nazývána královnou punku a v jejich modelech snadno rozpoznáte jeho rysy. Objevte módu, která v době snoubí divokost s elegancí a přitažlivostí, kterou si oblíbilo i mnoho celebrit.

Vivienne Westwood a kolekce Londýn

vivien 1

Aktuální kolekce je inspirována Londýnem. Na oblečení najdete historickou ikonografii a potisky propletené s osobitou tvorbou Vivienne Westwood, a to od jejích punkových začátků až po současnou tvorbu. Modely odrážejí námořní minulost, obchodní ruch a pestrou kulturu historického Londýna. Vše v zajímavých střizích a velmi pestrých barvách. Naproti tomu kolekce Glod Label určená na jaro a léto 2014 byla vytvořena ve smyslu „Vše je propojeno“. Kolekci vévodí pleteniny pálivých barev a rozhodně nečekejte nic usedlého. Bláznivé modely vyžadují pro nošení značnou dávku odvahy a sebevědomí. Red Label přináší modely, které se také vyznačují velkou dávkou extravagance, ale v podstatně umírněnější verzi. Kostýmky, kalhoty i košile v modrých a světle žlutých tónech jsou elegantní, ale s jasnou dávkou punku. Hodná holka nebo divoká dračice?

 

viva 3

Mužská kolekce přináší jako propojení stylů snad z celého světa. Výrazné vzory a nezvyklé střihy dělají z oblečení naprosto nepřehlédnutelnou záležitost. Některé kousky ale pánové obléknou opravdu jen na předváděcím molu.

Kolekce určené na jaro a léto letošního roku se nesou v duchu jednoho velkého a neopomenutelného světového problému. Vivienne Westwood se snaží upozornit na nezvratné změny klimatu a chování lidí k životnímu prostředí. Země je náš domov a každý by se měl chovat tak, aby jej ještě více nepoškozoval. Kolekce „Vše je propojeno“ přináší nejen skvělý módní zážitek, ale také důležité poselství slavné návrhářky.

Autor úvodního obrázku:  UK in France

Autor obrázku v textu:  ChairWomanMay

Autor obrázku v textu:  nicolecolecole