Glitry

Letní trendy manikúra nehtů


Štítky: , , ,

Sponzorované odkazy:Sluneční paprsky naznačují, že jaro se stále více hlásí o slovo. Pokud jste už jarnímu počasí přizpůsobily šatníky, měly byste nyní zjistit, jakými barvami, tvary a doplňky ozvláštníte letos své nehty.

Podívejte se na některé z nejlepších trendů a nechte se inspirovat zajímavými barvami, neotřelými tvary a poutavými styly. Sázkou na jistotu jak křiklavé barvy tak i nude styl. Na své si tak přijde každý.

Glitry

Každému je jasné, proč jsou na jaře a v létě v kurzu třpytky. Skvěle se na nich odráží světlo a jednoduše tak na sebe upoutají pozornost. Výhodou glitrových barev na nehtech je také jedinečná kombinace se třpytivým líčením. Rozhodnout se můžete také pro čirou barvu jen s malým nádechem třpytu, to se hodí i do kanceláře.

Krátké zakulacené nehty s výraznými barvami

Na krátké nehty se dokonale hodí tmavší barevné odstíny. Letošním výrazným barvám vévodí červená, vínová a švestková. Samozřejmě, sexy červená nikdy nevyjde z módy. Nebojte se zaexperimentovat si také s jejími hlubšími odstíny. Velmi působivé spojení, které bylo k vidění na světových molech, byla stejná barva nehtů a rtěnky.

Nahé odstíny

Takzvané nude líčení už známe a mnohé z nás si jej oblíbily pro jeho přirozenost. Stejný sofistikovaný a decentní vzhled mohou získat i vaše nehty. Barva nemusí přesně odpovídat odstínu vaší pleti. Je jen na vás, jestli dáte přednost krémové, béžové nebo zda zabrousíte až k jejich tmavším odstínům – hnědé. Skvostně vypadají dlouhé nehty ve tvaru Coffin nebo Stiletto se světlou nude barvou v matu a kamínky zdobící jen jeden nebo dva nehty.

Obrazárna na nehtech

Maybelline

Opravdu nejvýraznějším trendem na nail artu jsou kresby od známých malířů. Předem upozorňuji    , že je to velmi titěrná práce, velmi náročná na čas. Pokud se vše povede, tak jak má, výsledek za to vážně stojí.

Tvar Coffin

Tento tvar je hodně podobný tvaru Almond. V horní části se stejně jako Almond zužuje, špička ale není zaoblená, ale je hranatá. Tento tvar se hodí pro krátké prsty a malé nehtové lůžko, protože dodá nehtům délku a opticky zeštíhlí ruce.

Autor: Karolína Arnoštová

úvodní obrázek: www.flickr.com; autor: Supergirlie