Navrhněte si originální trička s vlastním potiskem

Navrhněte si originální trička s vlastním potiskem


Sponzorované odkazy:Ačkoliv dnes existuje nespočet obchodů, většina lidí nosí to stejné. Však i v různých oděvních řetězcích uvidíte dost podobné kousky. Když chce člověk sehnat něco originálního, musí si buď hodně připlatit, nebo zapojit vlastní kreativitu. Vsaďte na tu druhou možnost a projevte konečně svůj styl!

Už vás nudí okoukané potisky a nápisy oděvních řetězců? Ukažte světu, že to jde i lépe. Navrhněte si vlastní tričko. Stačí si nápad vymodelovat v hlavě, pomocí pár vět jej popsat a nechat zpracovat grafiky v Geekshirts.cz.

Oblečení, co má nápad

Geekshirts.cz je český e-shop prodávající oblečení s nejrůznějšími nápaditými potisky. Najdete v něm trička s obrázky pohádkových postaviček, ale i seriálových hvězd či známých osobností. Některé slovní a obrázkové hříčky jsou tak stupidní, až jsou vtipné, k pochopení dalších naopak potřebujete znalosti z určitých oborů. Na své si tady přijdou zejména fanoušci počítačových her, technologií a seriálů. A víte, že mezi nabízenými vzory se může objevit i ten váš?

Přijďte s myšlenkou, grafik ji ztvární

Chcete, aby váš nápad nosili na triku lidé z celé republiky? Nebo toužíte po tričku s nápisem, které budete mít jen vy či vaše kamarádka? Ať tak či tak, ozvěte se týmu Geekshirts. Poskytují totiž naprosto jedinečnou službu – vy jim popíšete svůj nápad a oni ho za vás nailustrují a zpracují na textil. Můžete přijít s konkrétní ideou, ale i velmi abstraktní myšlenkou. Tým více než 10 grafiků už se s tím nějak popere. A jak se lze přesvědčit na webu eshopu, výsledek bude určitě famózní. Doposud zpracovali již přes 100 motivů na popud zákazníků. Patří mezi ně například akvárko s mrtvými plavajícími rybami a nápisem „RIPky“.

ripu

Váš nápad přitom nemusí skončit jen na tričku. Necháte si s ním vyrobit třeba polštářek, mikinu či samolepky a budete mít skvělé dárky pro své blízké. Darujete něco užitečného, do čeho jste dali kousek sebe.