Plážové šaty

Plážové šaty


Sponzorované odkazy:Chystáte se na dovolenou? Musíte mít plážové šaty! Léto je již oficiálně za dveřmi. Všichni pomalu a jistě plánujeme výlety a dovolené u moře, kde si konečně odpočineme a užijeme týden či dva zaslouženého volna. Až se budete na takovou dovolenou balit, nezapomeňte kromě opalovacího krému, pasu a peněz taky plážové šaty! Ty by totiž neměli chybět v každém dámském kufru.

Dámské plážové šaty jsou in!

Nejenže se letní šaty těší obrovské oblibě, navíc jsou extrémně pohodlné a sexy. Chcete dlouhé plážové šaty nebo raději zvolíte mini šaty, které odhalí vaše krásné opálené nohy? Záleží opravdu jen a jen na vás. Výběr je totiž téměř neomezený, proto věřím, že si vybere každá žena přesně dle svého gusta.

Plážové šaty na ramínka – nejlepší volba pro horké dovolenkové dny

Do kufru si můžete přibalit šatů hned několik. Uvidíte, že pro všechny najdete využití. Navíc jsou velmi lehké a skladné, takže ani nezaberou moc místa. Plážové šaty by měli být z velmi lehkých a prodyšných materiálů, proto si vybírejte šaty ušité z bavlny nebo třeba lehkého plátýnka. Rozhodně se vyhněte umělinám! Střihy na ramínka jsou ideální volbou, vhodné jsou ovšem i ty bez ramínek, které jen tak oblečete na plavky.

Sexy letní šaty

Plážové těhotenské šaty i šaty pro plnoštíhlé – může je mít každá z nás!

Pokud máte nějaké to kilo navíc, nezoufejte! V nabídce jsou totiž i plážové šaty pro plnoštíhlé. Jedná se o volnější, ale lichotivé střihy, které zakryjí větší bříško i silnější boky. Mějte ovšem na paměti, že v případě, kdy požadujete plážové šaty velikosti XXL, nevybíráte pytel na brambory. Proto zvolte přesně svou velikost a šaty které vám padnou, zvýrazní přednosti a v jiných partiích zase uberou. Uvidíte, že i vy můžete mít sexy šaty. To stejné platí i pro plážové těhotenské šaty. Budoucí maminky se musí v šatech cítit především pohodlně, nikdy by je nemělo nic tlačit a podobně.

Barvy šatů aneb fantazii se meze nekladou

Ať už vyberete šaty bílé, modré, červené, zelené nebo klidně nějaký vzor, je to úplně jedno. Důležité je, abyste se cítila dobře a pohodlně. Přidám snad jen maličký tip, letos frčí mentolová barva, tzv. mint.

Zdroj obrázků: victoriassecret.com