Naučte se nosit letní kozačky

Naučte se nosit letní kozačky


Štítky: , , , , , ,

Sponzorované odkazy:Většina z nás žije v domnění, že se kozačky nosí jen během podzimu a zimy. To je ovšem obrovský omyl, protože horkým trendem minulého i letošního roku jsou letní kozačky.

Dámské letní kozačky jsou celosvětovým hitem!

Velkou oblibu si získali především v zahraničí. Nosí je nejedna celebrita a tento hit, se pomalu a jistě dostal i do našich českých končin. Dají se různě kombinovat a výsledek je vždy perfektní. Pokud i vy přemýšlíte o koupi této lehce extravagantní obuvi, nemusíte se obávat zapocených a zapařených nohou. Letní kozačky jsou totiž ušité z příjemných a lehkých materiálu. Jedná se vlastně o takovou vzdušnou a lehkou verzi těch klasických zimních kozaček.

Kožené kozačky v létě? Proč ne?!

Vyrábí se i kožené modely, i ty jsou však přizpůsobeny letnímu období. Mají otevřenou špičku, často i patu, tak aby jejich nošení bylo opravdu pohodlné. Vysoké kozačky většinou sahají až do půli lýtek a nosí se zásadně naboso. Celkový dojem je tak opravdu sexy!

Dámské letní kozačky

S podpatkem nebo bez? A co materiál?

Výběr je opravdu velký. Co se týče materiálu, velmi oblíbený je semiš, textil a již zmiňovaná kůže. V posledním případě se může jednat i o perforovanou kůži, která je díky proděravění opravdu vzdušná. Častým případem jsou i krajkové kozačky, které ocení romantičtější duše. Kromě materiálu si můžeme vybrat, zda chceme letní dámské kozačky s podpatkem nebo bez. Záleží čistě jen a jen na vašich požadavcích a na to, na co jste zvyklá. Preferujete raději kozačky bez podpatku? Pořiďte si takzvané koně! Ty vyniknou v ležérnější a lehce sportovní kombinaci. Obléct si k nim můžete klidně kraťasy i minisukni. Elegantnější verze letních kozaček mají nejrůznější zdobení a hodí se na večerní party i obyčejné pochůzky do města.

Jak se vyhnout módnímu trapasu?

Buďte originální! Vaší fantazii se meze nekladou, ovšem pokud se chcete vyhnout módnímu faux pas, řiďte se následujícími radami. Vyhněte se bílé barvě, není totiž nic horšího než bílé vysoké kozačky, v nejhorším případě kožené. Zaměřte se raději na přírodní zemité odstíny, jako jsou odstíny béžové a hnědé. Jistě si kladete otázku, co si ke koženým kozačkám vlastně obléknout. Kozačky bez podpatku, koně a veškeré typy holínkového typu oblékněte k ležérním až sportovním modelům. Nízké kozačky ke kotníkům se hodí k sukním všech délek, šatům, ale taky k legínám a slim kalhotám. Sexy vysoké kozačky pak doporučuji k minisukním, uvidíte, že mužská část populace neodtrhne od vašich nohou oči.

Zdroj obrázků: fanpop.com, aliexpress.com