Podzim v pánské módě

Podzim v pánské módě


Štítky: , , , , ,

Sponzorované odkazy:Venku začíná být lezavá zima, věčně poprchává a nikomu se do tohoto nečasu nechce. A pokud jste opravdu nuceni vyjít ven a k tomu chcete vypadat stylově a přitom v teple, není to vůbec nic jednoduchého. My vám ale nyní ukážeme doporučení a nasměrujeme na správnou cestu. Hlavním zdrojem inspirace vám mohou být stránky answear.cz.

Abyste dosáhli správného výsledky v hřejivém outfitu dle podzimních trendu, je třeba využít jednotlivých níže uvedených kousků v souladu s vaším stylem, vkusem, vhodnými doplňky a talentem vhodně kombinovat.

Kabát

Kabát

Kabát

Podzimní kabát je základ šatníku každého muže. I když si libujete ve sportovní módě, mohou nastat situace, kdy je třeba udělat parádu v něčem elegantním. V současnosti není třeba na sebe upozorňovat v kožešině nebo zlatém zdobení, mnohem více se cení dokonale padnoucí střih a kvalita. Pro letošní chladnou sezónu vybírejte zde: http://answear.cz/p/bundy-a-kabaty-239-k.html

Tartan

Tartan

Tartan

Tartan je klasická skotská látka z ovčí vlny s barevným čtvercovým vzorem. Ve starém Skotsku měla každá rodina svůj vlastní pléd s odlišným vzorem.

Vysoký pas

Džíny

Džíny

Po letech, kdy nízký pas a rozkrok u kolen vládl módě, se vrátil trend vysokého pasu i pánské módě. Návrháři hledali inspiraci v 50. a 70. letech. Vy samozřejmě nemusíte aktuální trendy bezhlavě kopírovat, stačí, když se jim alespoň trochu přiblížíte, například v džínech LEE-ARVIN BLUE CAUSE a další zajímavé kousky najdete na http://answear.cz/p/dziny-233-k.html

Dandy

Dandy

Dandy

Okázalá elegance a rafinovanost: „žít život, tak jako by byl umělecké dílo“, neustálé hledání originality a vydávat se okolí na obdiv, to vše by se dalo shrnout do jediného slova: DANDY. Základním prvkem stylu vám mohou být stylové mokasíny a polobotky: http://answear.cz/p/mokasiny-a-polobotky-2411-k.html

Maxi rukávy

Rukavice letos vůbec nebudete potřebovat, a to díky obrovským a velmi dlouhým rukávům, které zakryjí a zahřejí ruce během kruté zimy.

Bombr

Bomber

Bomber

Tyto typické krátké bundy, původně uniformy britských pilotů druhé světové války, jež milovala „Top Gun generace“ bude letos skutečnou nutností. Pokud ho ještě nemáte ve skříni, navštivte stránky answear, kde si jistě vyberete.

Západní styl

Western

Western

Jste připraveni vrátit se do dětství? Na podzim si ve velkém užijete kovbojského stylu. Jestli máte ještě v živé paměti film Quentina Tarantina Osm hrozných ze začátku roku, zvládnete tento trend levou zadní. V případě, že vám tento film unikl, můžete najít inspiraci opět na stránkách answear.cz.

Autor: Karolína Arnoštová

Zdroj: http://answear.cz/