Podzimní kapslový šatník

Podzimní kapslový šatník


Štítky:

Sponzorované odkazy:Prázdniny utekly jako voda a nyní nás už jen čekají povinnosti. Je také na čase pomalu odkládat lehoučké letní oblečení a vrátit se k podzimním outfitům. Víte, jak si zařídit univerzální podzimní kapslový šatník, aby vám to na sklonku léta slušelo a nemusela jste každý den ráno u skříně hořekovat, že nemáte co na sebe?

Podzimní počasí má nevýhodu v tom, že po ránu začne být chladno a odpoledne spíše připomíná léto. Pokud se po ránu příliš nabalíte, budete po obědě litovat. Jak to vyřešit? Samozřejmě, že vrstvením! Když si k blůzce oblečete lehký blejzr, či kardigan, budete je moci na cestu z práce odložit a horko vám nebude.

business-woman-1584655_640

Jak jsme již psali loni, existuje jeden kousek do šatníku, který je s podzimem přímo spojen a bez něj nikdy nebude vaše podzimní garderoba kompletní, a tím je trenčkot. Už spoustu desetiletí se hřeje na výsluní oblíbenosti a má to spoustu důvodů. Jedná se o universální kousek, který se s menšími, či většími změnami těší přízně žen napříč kontinenty.

Trenčkot snadno doplní elegantní oblečení do kanceláře, ale když k němu oblečete bílé tenisky, a jednoduchou sukni, získáte outfit pro volný čas, který vypadá nedbale elegantně s minimem úsilí.

S podzimem jsou spojeny také skládané kostkované sukně ze silnějšího materiálu pro chladná rána. Nyní v září se nosí bez punčoch, ale až začne být chladněji, punčochy vám pomohou prodloužit „sezónu nošení sukní“ – udrží vás v teple, navíc jsou vysoce elegantní a muži je milují.

face-940018_640

Na podzim se hodí kašmírové svetříky a roláky, které jsou sice velice drahé, ale za to vám vydrží nekonečně dlouho, pokud se o ně budete řádně starat, heboučký kašmír vás zahřeje, i když je venku počasí, že by ani psa ven nevyhnal.

Pokud už několik sezón pokukujete po dírkovaných kozačkách a přemýšlíte, kdy je nosit – podzim je pro ně ideální období. Také Chelsea boty, či kotníkové kozačky v nejrůznějších barvách k období padajícího listí bezesporu patří.

Džíny, džíny a zase džíny

Džíny nejrůznějších střihů a barev jsou vděčným kouskem, který vytvoří jak elegantní vzhled do kanceláře ve spojení s kotníčkovými botkami a blejzrem, ale s keckami a koženou bundičkou jsou pravým oblečením pro odpolední kávu ve městě a nejrůznější pochůzky.

girl-2281950_640

Letos jsou v módě i oversized saka, která nás zahřejí po ránu, když vám je zima, snadno se do nich zachumláte. Díky tomu, že jsou větší, než potřebujete, nemusíte se bát, že by se pod ně nevměstal lehký svetřík, či rolák.

Další klasikou, jež by neměla chybět v žádném podzimním šatníku, je klasická bílá košile, která pomůže vytvořt neskutečné množství variací.