Černé kalhoty vám pomohou být na podzim k nakousnutí

Černé kalhoty vám pomohou být na podzim k nakousnutí


Štítky:

Sponzorované odkazy:Klasické černé kalhoty patří do šatníku každé ženy stejně jako „malé černé“ koktejlové šaty. Jejich universálnost a možnost kombinovatelnosti stojí za tím, že je s oblibou kupují ženy na celém světě.

Je jen na vás, jaký materiál si vyberete, jaký střih kalhot zvolíte, podstatné je, že díky jejich barvě se hodí v podstatě ke všemu. K flitrovému tílku na večírek, k bílé halence pro prudce elegantní kancelářský vzhled, anebo ke keckám a tričku s nápisem na cestu do obchodu.

S černými kalhotami máte širší výběr, co se týče topů. Od tílek se špagetovými ramínky, přes halenky v Carmen střihu, po klasickou bílou košili, či úpletový rolák. Záleží na vás, zda potřebujete oblečení do kanceláře, či na schůzku, nebo naopak uvolněný look.

shoes-1174160_640

Pozor na obuv a doplňky

Obuv může klasické černé kalhoty povýšit na prudce elegantní kousek, pokud zvolíte boty na podpatku, či klasické podzimní kožené kotníkové kozačky. Naopak, když k černým kalhotám oblečete polobotky, mokasíny, či kecky, celý outfit bude působit spíše uvolněnějším dojmem.

Dlouhodobě jsou nejoblíbenější klasické plátěné byznys kaloty, spousta žen volí do kanceláře černé kalhoty s příměsí elastanu, které přilnou na stehna, která vypadají štíhleji, ale díky materiálu se vám v nich pohodlně sedí a nejste nikde otlačená. Pamatujete na doby, kdy byly v módě ultra těsné skinny džíny? To byla úleva, když jste je večer sundala, že? Myslete na pohodlí, zejména do práce vyberte volnější modely černých kalhot. Věděla jste, že příliš těsné kalhoty vám mohou zadělat na potíže s krevním oběhem a zhoršují i celulitidu?

portrait-7031560_640

O černé kalhoty se musíte starat

Pokud jste investovala do nákupu černých kalhot větší finanční částku, dbejte na to, aby se při praní nezničily. Na praní černých kalhot používejte speciální prací prášek určený pro praní černého prádla. Neperte černé kalhoty s mikinami, či svetry, které by na ně  pustily chloupky, jejichž odstranění by vás stálo mládí.