Práškové lakování s kvalitní chemickou předúpravou

Práškové lakování s kvalitní chemickou předúpravou


Štítky: , , ,

Sponzorované odkazy:



dveřePlánujete si nalakovat stolek, radiátory, domácí spotřebiče, jízdní kolo, bytové doplňky, zábradlí či jiné nejen kovové předměty ve vašem interiéru či exteriéru? Potom nezapomeňte na kvalitní chemickou předúpravu, která je základem každého úspěšného lakování za využití práškových barev. Správně zvolené technologie a postupy tak výborně ošetří dané materiály a připraví je na úspěšnou aplikaci práškových barev. Chemická předúprava je tedy nedílnou součástí technologických postupů, které zajistí bezpečné a kvalitní nanesení práškových barev.

A jaké technologie pro nanášení barevných práškových plastů nabízí prášková lakovna společnosti Albixon? Patří mezi ně komorová předúprava, suška ulpělé vody, automatický box, cleanroom, vypalovací pec s nepřímým ohřevem vody, podvěsný dvoukolejný dopravník, řídící systém, recyklace odpadních vod a automatické balicí zařízení na profily. Při použití těchto technologických postupů dochází k odmaštění, moření, oplachování, želírování, vypalování, sušení nebo nanášení PP.

Práškovým lakováním dochází k úpravě povrchů mnoha materiálů. Jedná se o ekologický způsob ošetření, který je také ekonomicky šetrný s velice kvalitním výsledkem. Zbytky práškových barev se dají lehce recyklovat a celá metoda je zdraví bezpečná. Práškové barvy se skládají ze směsi pryskyřic, pigmentů a dalších látek a jejich použití je praktické, jelikož při správném skladování vydrží až několik let. Více informací o celém postupu práškového lakování, druzích barev, ceníku, kontaktů a samotné firmě naleznete na oficiálních internetových stránkách www.praskovalakovna.cz/praskove-lakovani/. Proto se na ni obraťte a získejte bližší představu o možnostech a kvalitách této techniky.