Bruno Banani – čekejte více než jen parfémy

Bruno Banani – čekejte více než jen parfémy


Štítky: , ,

Sponzorované odkazy:Bruno Banani je německá módní společnost sídlící v Chemnitzu. V roce 2009 se začaly prodávat produkty obsahující ekologicky šetrná vlákna Biophyl a těší se stále větší oblibě. Bruno Banani je určen výrazným a extravagantním lidem s velkou zálibou v kvalitě a designu. Pokud si i vy rádi oblečete výstřednější kousek oblečení je Bruno Banani určen právě vám. Bruno Banani je u nás znám především díky parfémům. Pojďte se seznámit i s ostatními produkty.

Oblečením to teprve začíná

Trička jsou vyráběna z měkkého materiálu a jejich nošení je velmi komfortní. Prodyšný materiál rovněž umožňuje trička využívat ke sportu a náročným aktivitám. Střih je velmi univerzální, padne jednoduše všem. Design a styl triček je často trochu ulítlejší, ale zachovávají si určitou úroveň.  Méně odvážné dámy najdou mezi produkty Bruno Banani i hezká jednobarevná trička. Pánové se mohou těšit na trička střižená do V, s krátkými rukávy, sportovní trička nebo tílka. Móda Bruno Banani určená mužům je vhodná ke každodennímu nošení i pro sportovní vyžití.

 

bruno2

Velkou oblastí, na kterou se značka Bruno Banani zaměřuje, je spodní prádlo. Velice originální a krásné spodní prádlo je velmi sexy a nenechá chladného žádného muže. Podprsenky, kalhotky, negližé, tanga či celé sety jsou dělané z kvalitních materiálů, které nekoušou a jsou zdobeny sladkými detaily, z vás udělají neodolatelnou bytost.

Botičky pro pány i paničky

Bruno Banani Watches

Bruno Banani zásobuje trh také botami. Ty se můžou chlubit nekonvečním stylem se sportovními nebo elegantními detaily. Taková obuv v ženách probudí touhu nakupovat. Pánové mají možnost zakoupit volnočasové, elegantní či kotníkové boty určené do chladných dnů. Výrazným a jedinečným produktem této značky jsou hodinky. Dámy pozor! Hodinky Bruno Banani jsou naprosto neodolatelné s velmi výraznými a nepřehlédnutelnými detaily. Vaše ruka neujde žádnému pohledu. Seznamte se s Brunem Banani detailněji. Uvidíte, že brzy propadnete jeho výjimečnému stylu a kvalitním materiálům, které si zamilujete.

Autor úvodního obrázku: Lepota i Zdravlje

Autor obrázku v textu: bruno banani

Autor obrázku v textu: Cloud Closet