Plesová sezóna je za dveřmi

Plesová sezóna je za dveřmi


Štítky: , ,

Sponzorované odkazy:V zimě se musíme vzdát letních party a festivalů, na druhou stranu nám v tomto nepříliš příznivém počasí vynahrazují zábavu plesy a bály. Ať už se chystáte na myslivecký, hasičský či jinak zaměřený, určitě si přejete být hvězdou večera. Krásné a zajímavé plesové šaty umí zaujmout celou společnost. Lichotivé pohledy a slova chvály stojí za pečlivý a někdy zdlouhavý výběr plesových šatů. Staňte se nepřehlédnutelnou ozdobou těchto oblíbených společenských akcí.

Krátké i dlouhé s flitry nebo krajkami

ples3

Výběr z plesových šatů je skutečně obrovský. Dlouhé plesové šaty zakrývají sice nohy, ale jsou schopny vám vše vynahradit originálními a výraznými vršky. Tyto šaty můžete také zakoupit jak v pohodlnější volné formě nebo svůdnější verzi, která obepíná vaše tělo a dá vyniknout vašim křivkám. Velmi okouzlující jsou průstřihy na zadní straně zad, které jsou dnes velmi často tvořeny z krajek.

ples1

Dlouhé plesové šaty dají svými důmyslnými střihy vyniknout dekoltu a obličeji. Krátké plesové šaty jsou určeny sebevědomým a odvážnějším dámám, které rády ukazují svou figuru. Délka většinou nepřesahuje kolena. Oblíbenou variantou jsou šaty, které jsou ve vrchní části tvořeny korzetem. Krátké plesové šaty spolu s vysokými lodičkami z vás udělají svůdnou dámu. Šaty na ramínka s řasenou sukní vypadají elegantně a honosně, stejně jako šaty, které jsou zdobeny pestrými a zářivými kamínky nebo flitry. Plesové šaty najdete snad v každé barvě, na kterou jen pomyslíte. Nic vám tedy nebrání najít si ty svoje vysněné a stát se tak královnou plesové sezóny.

ples2

Vaši jedinečnost podtrhnete stylovým psaníčkem a šperky. Neodmyslitelnou součástí dokonalé plesové vizáže je rovněž účes a líčení. Nezanedbejte ani jednu část, aby vaše šaty mohly vyniknout v celé své kráse. Plesová sezóna se může opět těšit na přehlídku úžasných a okouzlujících modelů a půvabných dam. Začněte již vybírat i vy.

Autor úvodního obrázku: sunvary fashion

Autor obrázku v textu: Halloween Fashion

Autor obrázku v textu: macktackmar

Autor obrázku v textu: Rachel Loves