Ed Hardy – móda, co vás rozhodně nebude nudit

Ed Hardy – móda, co vás rozhodně nebude nudit


Štítky: , , ,

Sponzorované odkazy:Patříte mezi ženy, které neholdují růžovým modelům, lodičkám či krajkovým sukýnkám? Řadíte se mezi muže, co nesnesou košile či kravaty a saka nebo formální kalhoty vám nic neříkají? Pokud tedy patříte mezi lidi, kteří mají radši ráznější a tvrdší styl jsou pro vás jako stvořeny oděvy Ed Hardy. Tato móda přináší extravagantní a velmi neotřelý vzhled, který umí rychle zaujmout. Základem či charakteristickým znakem jsou nepřehlédnutelné motivy a tetování.

Potetovaná trička, opasky i boty

ed hardy2

Oblečení značky Ed Hardy poznáte na první pohled. Samotný Ed Hardy je nejen grafikem či malířem, ale především tatérem libujícím si v moderním barevném provedení těchto ozdob vyjímajících se na našich tělech. A nyní jsou tyto jedinečné motivy „vytetovány“ i do triček, mikin, tílek, kalhot, kšiltovek nebo bot. Zřejmě nejznámějším a jedním z nejpopulárnějších motivů, který se ne oděvech Ed Hardy objevuje je lebka.  Lebka je vyobrazována různě. Nosit například můžete lebku doplněnou pavučinami a hodinami, které vtipně oznamují, že láska zabíjí pomalu nebo lebku proměněnou v pokerového hráče.

Výjimkou nejsou lebky prolezlé hady či protnuté mečem. Mezi oblíbené vzory dále patří hořící srdce, meče, ryby, tygři, draci, orli nebo hadi. Vybírat můžete také mezi doplňky, jako jsou hodinky nebo pásky. I u nich se setkáte s motivy typickými pro Eda Hardyho. S oblečením Ed Hardy si můžete být jisti, že se stanete středem pozornosti.

opasek ed hardy

Móda Ed Hardy vám může připomínat nekompromisní motorkáře nebo tvrdé rockery. Oblečení vypadá jako by originální motivy byly přeneseny z kůže rovnou na textil. Tato celosvětově oblíbená móda, jak u žen, tak u mužů, vám dává možnost převtělit se do divokých a bujarých lidí, kteří nenechají žádný večírek nebo párty v klidu. Nechte se unést originalitou, kterou vám Ed Hardy přináší.

Autor úvodního obrázku: wenxia_rose

Autor obrázku v textu: ryabanstore.uk

Autor obrázku v textu: rosebin