Spodní prádlo – vyberte to správné!

Spodní prádlo – vyberte to správné!


Štítky: , ,

Sponzorované odkazy:O spodním prádle toho bylo napsáno již mnoho. Podprsenka i kalhotky by měly být vaší druhou kůží, neomezovat vás v pohybu a po celý den byste si na něj měly vzpomenout až svlékání. Především mladé ženy často volí špatný typ prádla, které zvýrazňuje nedostatky a nehodí se pro danou postavu. Vyberte s námi správně a pečujte o své prádlo vhodným způsobem.

Aby podprsenka seděla

bra1

Často si ženy kupují spodní prádlo kvůli přitažlivému vzhledu a úplně zapomínají, že jde především o funkčnost a pohodlnost, kterou mají podprsenky přinést. Pokud jste i vy tím typem, že nakupujete bez zkoušení nebo si říkáte, že se to časem poddá, máme pro vás pár tipů, v čem zřejmě chybujete. Pokud prsa přetékají v podpaží z košíčků nebo vás tlačí kostice, vyzkoušejte nejprve stejný model ale s hlubším košíčkem. Základem je, aby košíček pojal celé prso a kostice je celé obejmulo. Zaříznutá ramínka mohou mít také několik příčin. Příliš utažená ramínka můžete volit kvůli fixaci, kterou ale zajistí i menší objem podprsenky a udrží prsa ve správné výšce. Pro majitelky větších prsou doporučujeme široká ramínka s měkkou podložkou.

bra2

Mnoho žen trápí i odstávající košíčky, v tomto případě vsaďte na menší košíček a zachovejte velikost objemu. Nebo vás trápí povolená ramínka, která vám padají z ramen a nefixují poprsí? Potom použijte nůžky, kterými ramínka zkraťte nebo vyzkoušejte speciální fixační sponku. Některé z nás trápí i stále se zvedající zapínání podprsenky, přičemž prsa padají směrem dolů. V tomto případě zkuste jednoduše menší obvod. Muži milují pohledy do hlubokých výstřihů žen, ale pozor na trapas, kdy vám prsa vyskočí z košíčků! Sáhněte raději po uzavřenějším tvaru košíčků nebo hlubším provedení.

bra3

O své spodní prádlo i náležitě pečujte. Chcete-li co nejdéle uchovat jejich vzhled a funkčnost, používejte praní v ruce nebo sáček na praní a šetrný program na 30 stupňů. Vyvarujte se používání bělidla a aviváže. Prádlo skladujte volně rozložené, vyhněte se sušení, žehlení a zbytečnému ždímání. Prádlo vybírejte podle potřeb. Do práce službu zastane jednoduchá hladká podprsenka, která nejde vidět ani pod tričkem, na večerní dovádění volte krajku a svůdné sexy barvičky.

Autor úvodního obrázku: Vincent Boiteau

Autor obrázků v textu: Lies Thru a Lens