Proč rozumní lidé nenosí značkové oblečení a oblečení od módních návrhářů

Proč rozumní lidé nenosí značkové oblečení a oblečení od módních návrhářů


Štítky:

Sponzorované odkazy:Většina lidí nosí značkové oblečení jako vyjádření svého společenského statusu. Často si i celkem chudí lidé pořídí velice drahé oblečení, aby působili jako bohatí. Toto žití na dluh a abyste zapůsobili na ostatní, vás dříve, či později doběhne. Je lepší investovat do věcí, které vám vydělají peníze, či váš život nějak obohatí, než dát půl výplaty za obyčejné, byť značkové tričko, které ve většině případů vyrobili v Asii ve stejné továrně, vedle těch, která se prodávají za setinu ceny.

high-heels-g3b5c5dd8f_640

Věděli jste, že průměrný člověk nosí pořád dokola přibližně pouze dvacet procent oblečení, které má v šatníku? Pokud by všechny vaše kousky byly opravdu značkové od předních módních návrhářů, bude vám v šatníku „spát“ oblečení v hodnotě menšího bytu. Myslíte, že je to dobrá investice? A co třeba kabelka v hodnotě luxusního vozu? Má si je cenu pořizovat?

store-g974917e71_640

Nedělejte reklamu zadarmo

Určitě vás tímto nenabádáme k tomu, abyste si kupovali levné a křivě ušité oblečení z tržnice, ale určitě se dají pořídit kvalitně zpracované kousky z odolných materiálů za setinu ceny značkového kousku. Při koupi kousku od známého módního návrháře neplatíte pouze za látku, ušití a dopravu do obchodu. Velkou část ceny zaplatíte právě a jen za jméno módního designéra.

catwalk-gc48766f30_640

V podstatě pak takové společnosti ještě platíte za to, že jim zadarmo na svém tričku děláte reklamu, ve snaze se prezentovat jako „člověk z lepší společnosti“. Přemýšleli jste někdy při nákupu oblečení tímto směrem? Pokud ano, přijde vám to také jistě hloupé, že. Ano – světové celebrity – herečky, fotbalisti, zpěváci – ti dostávají od módních domů oblečení zadarmo, navíc jim platí horentní sumy, aby jejich kousky „vynesli“ do společnosti a stal se z nich módní trend a obyčejní lidé začali tyto kousky kupovat. Hvězdám a hvězdičkám se tedy velice dobře vyplatí takovéto oblečení nosit.

boutique-gb27ab2f24_640

Není tedy lepší zapracovat na svém sebevědomí a nemuset se „polepovat“ logy návrhářů od hlavy až k patě a ještě za to platit nepřiměřené finanční částky?

wardrobe-gfa6633fa7_640