Sladká jako cukrová vata

Sladká jako cukrová vata


Sponzorované odkazy:Líbí se vám barvy cukrové vaty, ale netroufnete si je nosit, abyste nevypadala jako velké sladké lízátko? Nezoufejte! Stačí zvolit správné střihy, sladit barvy a nepřehánět to s roztomilostí. Připravili jsme pro vás kombinace, které budou trendy i příští rok. Vybírejte z bílé, růžové nebo oblíbené meruňkové.

V jednoduchosti je krása

ruzovy nahrdelniNe nadarmo se toto pravdivé pořekadlo říká a v módě platí dvojnásob. Svůj model proměníte ve svůdnou romantiku za pomocí bílé barvy. Ta je absolutně dokonalá, ryzí a čistá a není třeba tuto jednoduchou krásu rušit. Bílá barva do šatníku patří a nemusíte mít zrovna postavu modelky, abyste ji unosily. Sice se říká, že bílá opticky rozšiřuje, což je pravda, ale stačí ji použít na správných místech a docílíte perfektního outfitu. Zkuste bílé kousky z šatníku jemně doplnit růžovými tóny a střídmými doplňky. Z materiálů se zaměřte na satén a bavlnu. K jednoduchým bílým šatičkám postačí lesklý růžový pásek, bílou halenku či tuniku zaručeně rozjasní výrazné růžové šperky.bile obl

Když dáváte růžové přednost

karen modaV růžovém oblečení budete nejen zářivá, ale také nepřehlédnutelná. Růžová barva není jen výsadou dokonalých barbín, jak se často říkalo. Nyní jsou růžové modely dostupné pro všechny a opět platí, že stačí zvolit správný střih a barvu. Zapomeňte na přežité klišé, že růžová je barva mladých žen. Můžete nosit průsvitné dráždivé barvy, anebo pokud nemáte dostatek odvahy obléci růžové oblečení, vyzkoušejte nosit doplňky v narůžovělých tónech. Růžová se skvěle kombinuje s bílou, zelenou či hnědou. Zapomeňte na kombinace různých odstínů růžové, to působí tak trochu lacině. Veselá růžová vás bude těšit v šatníku po celý rok. Ať už v podobě elegantního sáčka, duhované sukně nebo lesklých kalhot s výraznými potisky.

Starorůžová vede

sperkyStarorůžové kousky oblečení jsou dokonalým nástrojem, jak zjemnit rysy a nenápadně podtrhnout ženskost. Báječně pasuje k bílé, šedé a béžové barvě a s postavou dokáže zázraky. Je příjemná, jednoduchá a na každé postavě vypadá skvěle! V bílých kalhotách a starorůžovém tričku budete vypadat dokonale. Jednoduché a tak účinné! Nezapomeňte ani na doplňky v neutrálních tónech.

Sportujte stylově

ruzova bundaVe vašem šatníku by nemělo chybět pár kousků sportovní módy, a nejen proto, že se jednou za čas vydáte do parku na procházku, ale také proto, že sportovní móda v růžových, bílých a šedých tónech se hodí i na běžné nošení. Je tedy jen na vás zvážit, v čem se dobře cítíte a co vaší postavě lichotí. Máte větší zadek? Tak se budete muset rozloučit s obepnutými růžovými kaliopkami, ale zase můžete zkusit volnější tepláky střižené do trubek a zvolit třeba propínací svetřík nebo mikinu s výrazným prošíváním. K této módě patří i bílé košile – na ty nezapomínejte!

Autor úvodního obrázku: Marguerite

Autor obrázku v textu: GlitzUK

Autor obrázku v textu: Estúdio Luciano Azevedo

Autor obrázku v textu: Karen

Autor obrázku v textu: Zar Kor

Autor obrázku v textu: Sunny