Softshellová bunda

Softshellová bunda – nejlepší volba pro všechny sportovce a sportovkyně


Štítky: , , , ,

Sponzorované odkazy:Patříte mezi milovníky venkovních aktivit a sportů? Nechcete si svou vášeň odpustit ani během chladného počasí? Softshellová bunda je pro Vás tou pravou volbou.

Co to vlastně znamená pojem softshellová bunda?

Pokud nevíte, co pojem softshellová bunda znamená, čtěte pozorně. Jedná se o speciální vícevrstvý materiál, který se hodí především pro sportovní a venkovní aktivity. Nahrazuje vrstvení oblečení, je nepromokavý, prodyšný a hravě odolává i náročným větrným podmínkám.
Je také schopen izolovat teplo, to znamená, že pokud se zahřejete, Vámi vyrobené teplo nepropustí ven.

Jste zvyklí oblékat si několik vrstev oblečení? Softshellová bunda funguje zcela jinak

Dámská softshellová bunda Vám ušetří ženám spoustu času. Je vhodná do všech klimatických podmínek – ať prší či fouká. Povrch této bundy je tvořen speciálním povrchem, tudíž se nemusíte obávat sněhu ani deště. Softshell nabízí několik variant, nejznámější jsou však membránový a tkaný softshell.

Pozor! I dámská softshellová bunda může vypadat dobře!

Velmi často panuje pověra, že sportovní bundy řeší především funkčnost, ne však vzhled. To ovšem není pravda. I dámská softshellová bunda může vypadat dobře! Navíc Vám opravdu kvalitně poslouží a vy se budete cítit pohodlně a dobře za jakýchkoliv podmínek. Kromě bundy je k dostání také softshellová vesta, vhodná především na podzim a jaro.

To stejné platí i pro i v druhé variantě. Zde je na mysli pánská softshellová bunda. Muži tento materiál milují, jelikož zaručuje kvalitu a maximální funkčnost. Navíc jak bylo zmíněno, opadá potřeba navlékání a poté i svlékání několika vrstev, což může být někdy otravné. Pánská softshellová bunda je oblíbená i při cestování, díky jejímu mnohostrannému využití a skladnosti získáte spoustu místa v zavazadle.

Výrobci myslí i na malé sportovce

Výrobci jsou si vědomi faktu, že i malí sportovci potřebují komfort a kvalitu a proto jsou k dostání i dětské softshellové bundy. Pořiďte tedy i dítku takovou bundu, uvidíte, že při společných rodinných výletech během zimy Vám dětská softshellová bunda bude vhod.

Autor úvodního obrázku: lululemon athletica