Barvy pro rok 2014

Barvy pro rok 2014


Štítky: , ,

Sponzorované odkazy:S novým rokem přicházejí nové trendy. Jste zvědavé, jaké barvy budou těmi hlavními v roce 2014? Šatník oživíte trendy kousky v pestrých a veselých barvách, které působí svěže a svůdně. Rozhodně  nepůjde o mdlé barvy, které působí chladně a stroze. Pokud patříte k milovnicím bílé nebo černé barvy, nemusíte si zoufat. Oblečení v těchto dvou nestárnoucích barvách nikdy nevyjde z módy už jen proto, že jejich univerzálnost je nenahraditelná. Jaké jiné barvy budou ještě hitem roku 2014 a čím si oživíte šatník. 

Inspirujte se květinami

 purple barva

Asi největším tahounem mezi barvami na módních molech i v buticích bude zářivá orchidej. Zajímavostí je, že tento odstín se stal favoritem mezi barvami pro rok 2014 i v interiérech. Odstín fialové, který v sobě nese tajemno i romantiku, z vás ve správných modelech udělá svůdnou a přitažlivou ženu. Košile, šaty i sukně v tónech zářivé orchideje jsou určeny všem ženám, protože fialová sluší bledým i snědším typům. Rovněž odstín fialového tulipánu, který je o něco jemnější a světlejší než zářivá orchidej, bude v letošním roce patřit mezi trend. Další barvou, která bude provázet oblečení v roce 2014, je oslnivá modrá. V takovém oblečení vás bude doprovázet svěžest a lehkost. Už se vidíte v letních šatech, které poutají pozornost právě díky oslnivé modré? Odstíny modré mají ještě jedno zastoupení. Jedná se o „klidnou“ modrou, která je světlá a něžná a určitě bude hodně slušet ženám, které mají rády romantický a jednoduchý styl.

 barvy roku

U barev, které poskytuje samotná příroda a točí se kolem květin, ještě zůstaneme. Váš šatník dostane  úplně jiný náboj okamžitě, když zakoupíte oblečení v barvě frézie. Jasně žlutá barva je energická a jednoduše okouzlující. V barvě frézie bude oslňující a zářící každý den. Jak vidno, rok 2014 bude patřit jasným i romantickým barvám, které dokáží působit romanticky i velmi svůdně.

Autor úvodního obrázku:  feetmanseoul

Autor obrázku v textu:  florbelas fotographix

Autor obrázku v textu:  Carmen Rodriguez NSP