Luxusní botičky od Zanotti

Luxusní botičky od Zanotti


Štítky: , , , , ,

Sponzorované odkazy:Boty jsou vášní většiny žen. Lodičky, boty na klínu, polobotky, sandály, balerínky a různá společenská a vycházková obuv prostě neujde ženské pozornosti. Dlouhé a zaujaté okoukávání výloh a pozorný výběr v obchodech k pořízení nových bot zkrátka patří. Jestliže se řadíte mezi ženy, u nichž boty patří mezi neřest a neumí odolat jejich nákupu, pak vás určitě zajímají i modely, které se řadí do kolonky „luxusní“. Každá žena by chtěla mít ve svém botníku opravdový skvost, a co se týče bot, mezi špičkové značkové boty patří bezesporu Zanotti.

Zažijte podmanivé kouzlo botiček

botičky

Pokud tedy hledáte opravdu něco extra a jste ochotné investovat do své záliby v botách větší sumu peněz, je tato italská obuv od návrháře Giuseppe Zanotti ta pravá volba. Mezi produkty najdete vycházkovou a společenskou obuv, která je vždy vyrobená z kvalitního materiálu. Styl, který Zanotti vyznává, je kombinací elegance, nevšednosti, originality a rock´n´rollu. Boty mají rozmanitou podobu, ale vždy jsou velmi moderní a stylové. Můžete vybírat mezi klasickými nebo křiklavějšími barvami, z různých druhů podpatků a detailů v podobě knoflíků, kamínků, řemínků ve stříbrné nebo zlaté barvě, které ve výsledku tvoří naprosto fascinující obuv. Tak například co byste řekly na vysoké sandály s čtyřmi řemínky, které jsou zdobeny kamínky ve stříbrné barvě, zapínají se na zadní straně na zip a celkový dojem je zvýrazněn vysokým jehlovým podpatkem? Přitažlivě budete vypadat v botách, které jsou tvořeny překříženými řemínky a kovovými detaily. Do práce určitě využijete lakované sandály se zakrytou platformou a otevřenou špičkou na úzkém podpatku. Ať už si vyberete jakýkoli model společenské obuvi Zanotti, vždy budete působit sebevědomě a stylově.

 GIUSEPPE ZANOTTI  35MM CALFSKIN COMBAT BOOTS

Vycházková obuv Zanotti vám zajistí pohodlné a komfortní chození. Design bot je propracovaný a i běžný outfit díky těmto botám neuvěřitelně ožije. Dopřejte si luxus v podobě bot Zanotti a buďte zajímavá a neodolatelná.

Autor úvodního obrázku: Covet Shop

Autor obrázku v textu:  Barbara Ceriali

Autor obrázku v textu:  zavertiose