Už jste ochutnali Mango?

Už jste ochutnali Mango?


Štítky: , , ,

Sponzorované odkazy:Mango je oděvní značka, která se zaměřuje na výrobu oblečení a doplňků pro pány, dámy i děti. Stejně jako u ovoce, můžete u Manga očekávat originální šťavnatý styl. Tato španělská značka, oblíbená po celém světě, přináší v každém okamžiku elegantní a trendy módu. Stejně jako Desigual, může Mango nabídnout krásu a španělské vnímání módy. Protože je Mango velice populární, oblečení můžete nakoupit v mnoha obchodních centrech nebo přes jejich e-shop. Pojďme se podívat, co pro vás Mango přichystalo na jaro roku 2014.

Rafinovanost a jednoduchost

 mango2

Tváří jarní a letní kolekce se stala modelka Daria Werbowy, která dokáže modely neskutečně dobře prodat. Při pohledu na ní byste určitě i vy chtěly vlastnit předváděné modely. V jarní kolekci se můžete těšit na modely, kterými zazáříte v zaměstnání. Rovné a jednoduché střihy, černobílé kombinace a trendy look, který může působit sice trochu stroze, ale i sebevědomě. Decentní a ležérní šaty, flitrové sáčko, kalhotové kostýmy a elegantní košile z vás v zaměstnání udělají nejlépe oblékanou ženu. Ve volnočasové módě se objevují vzdušné, trendy, také pestré a do detailu propracované oblečení. Na výběr máte z mnoha barev, motivů a střihů, ale co se týče například šatů, tak ty vždy obsahují velkou dávku půvabné elegance. Kalhoty jsou ve větší míře v úzkém střihu a v barvách jako je černá, šedá, hnědá, bílá a sem tam červená, vínová či modrá s květinovými vzory. Mango se skvěle hodí do města, na posezení s přáteli, ale i pracovní schůzku nebo slavnostnější příležitosti. Univerzálnost a snadná kombinovatelnost je velkou výhodou oblečení z oděvní dílny Mango.

mango3

Najděte v sobě dámu, která vždy ráda vypadá dokonale! Díky Mangu se jí jednoduše stanete. Cenově velmi dobře dostupné oblečení, které vám může vždy nabídnout něco nového, bude patřit mezi ty nejoblíbenější kousky ve vašem šatníku. Mango to je jednoduchá a přitažlivá elegance, smyslnost a krása. Nechte i vy vyniknout vaše přirozené kouzlo!

Autor úvodního obrázku:  * Nono *

Autor obrázku v textu:  Gabby Cantero

Autor obrázku v textu:  lulidallasmultipase