Reserved – vkus a uvolněnost

Reserved – vkus a uvolněnost


Štítky: , , ,

Sponzorované odkazy:Reserved je oděvní společnost, kterou poměrně běžně najdete ve větších obchodních centrech. Pohled do výlohy vzbuzuje dojem, že se jedná o pohodlnou a uvolněnou módu, která neurazí ani nenadchne. Už jste se ale zkusili na oblečení od Reserved podívat jiným pohledem? Když budete pozorně vybírat mezi jednotlivými kousky, zjistíte, že najdete originální a kvalitní módu nejen streetového zmaěření, které nepatří do kategorie předražených, a přesto vám dokáže nabídnout i luxus a šarm. Reserved je polská oděvní značka, která má rozhodně co nabídnout. Omlaďte svůj šatník novou kolekcí, která kromě kvalitního dílenského zpracování nabízí i pestrost a ležérnost. 

Trendy kolekce

reserved1

Reserved jde ruku v ruce s trendy. Například kolekce Wild Life, která je určená ženám, těží ze zvířecích vzorů a potisků. Celá kolekce je inspirována přírodou, která se pomalu chystá na příchod zimy. Už jen samotné propagační video na stránkách společnosti vás nadchne. Kožešinové vesty, kůže, svetry s krásnými detaily a barvy jako jsou bílá, šedá a červená, vévodí této úžasné kolekci. Rustic Workwear je kolekce určená mužům a přináší oblečení pro všechny moderní muže, kteří  jsou také rádi trendy. Hlavní myšlenkou či prvkem je člověk žijící někde mezi městem a přírodou. Tyto dvě zmiňované řady patří podzimu a zimě a vy tak máte snad poslední šanci si ještě pár skvostů  z této řady ulovit. Ženy najdou elegantní a neotřelý styl v kolekci Premium Soldier. Inspirace vojenskými uniformami je patrná již z názvu, nicméně nejedná se o maskáče šité na 10 způsobů. Naopak představuje decentní módu formálnějšího rázu, která je plná zajímavých detailů. Z mužů se stanou gentlemani díky kolekci Silent City, která je laděná do černé a šedé.

 Reserved-Spring-Summer-2013-Collections-2

Reserved tedy není jen o městské módě, ale také o elegantních šatech, kostýmech, sáčcích, kabátech nebo kalhotách. Přesvědčte se sami v jednom z mnoha obchodů nebo na e-shopu a dopřejte si zábavu a velkou dávku vkusu v podání Reserved.

Obrázky převzaty z oficiálního webu reserved.com