Plavky

Jaké dámské plavky pro léto 2014?


Štítky: , ,

Sponzorované odkazy:Už jste přemýšleli nad tím, jaké plavky si koupíte pro nadcházející léto, nebo stále jste ještě zazimováni doma u krbu? Tak jako tak další léto se nezadržitelně blíží, a s ním i krásné chvilky strávené u rybníka, bazénu či moře. Nepřestávejte číst a podívejte se, jaké plavky vám pro rok 2014 doporučujeme.

Samozřejmě nejdůležitějším faktorem při výběru plavek je váš pocit, to, jak se v plavkách sami cítíte. Nicméně existují plavky, které vám zkrátka budou slušet více, než jiné. Jako například plavky Fox, model Tandem Triangle black.

Tyto plavky se skládají ze stylového černo-modrého designu s logem značky Fox na levém košíčku. Plavky se zavazují za krkem a mají nastavitelné košíčky v trojúhelníkovém tvaru. Na jejich výrobu byl použit z 82 % nylon a z 18 % elastan.

Jestliže máte rády světlejší barvy plavek, než kterými jsou modrá a bílá, pak vás určitě budou zajímat plavky Fox, typ Girls Fly Slide Halter, které jsou z velké části pokryty bílou a růžovou barvou. Díky této barevné kombinaci se stanete středem pozornosti na každé pláži.

Možná si dámy říkáte, že je ještě na výběr plavek brzy, ale než se nadějete, venku se oteplí a léto bude klepat na dveře. Proto neztrácejte čas a vydejte se do některého ověřeného obchodu, ať už kamenného nebo internetového, jako je například eshop Bigboardshop.cz, a kupte si plavky pro léto 2014.