Victoria Beckham – módní ikona

Victoria Beckham – módní ikona


Štítky: , , , ,

Sponzorované odkazy:Victoria Caroline Beckham, dívčím jménem Adams, je anglická zpěvačka, která se stala známou jako členka skupiny Spice Girls, kde měla přezdívku Posh Spice. Tato módní ikona udává směr už pěknou řádku let. Její krátký účes kdysi inspiroval snad každou druhou ženu a celý svět nosil mikádo. Rozhodla se proto vytvářet vlastní oblečení, které nese její jméno, protože chtěla módu prezentovat sama za sebe. Plně se věnuje kariéře módní návrhářky, ve které je velmi úspěšná.

První kolekci šatů ukázala v září roku 2008 a ihned uspěla. Její styl si rychle našel příznivkyně, a to i mezi jejími slavnými kolegyněmi. Postupem času Victoria rozvíjí svou módní značku. K šatům a slunečním brýlím přidala také luxusní kabelky a druhou, cenově dostupnější řadu Victoria by Victoria Beckham. Ta se zaměřuje na mladší klientelu a nabízí džíny, dívčí šaty, šortky i trička.

victoria1

 

Přehlídka jaro 2014

Za sebou má další úspěšnou přehlídku jarní kolekce pro rok 2014. Victoria se představila v rámci Mercedes-Benz Fashion Weeku v New Yorku. Hlavními barvami její jarní kolekce jsou černá a bílá, občas je prostřídá šedá. V černobílé si pro potlesk přišla i sama návrhářka. Předchozí kolekce se vždy vyznačovaly značnou elegantností a určitou upjatostí, která je v módě pro Victorii typická. Vždy ale přidala nějaký zajímavý detail, nezvyklý materiál nebo výraznou barvu, která z každého kousku udělala módní a trendy oblečení.

victoria2

Její kolekci si můžete prohlédnout na stránkách – victoriabeckham.com. Nevýhodou je, že kolekce je ve velikosti 36. Dokonce i některé české modelky měly problém se do šatů nasoukat. Řešením je objednat modely z e-shopu, kde jsou od velikosti 34 až po velikost 42. Nevýhodou oproti kamenné prodejně je, že si je nevyzkoušíte. E-shop zasílá zboží do České republiky i na Slovensko a to do druhého dne od objednání za poplatek 22 EUR.

Autor obrázků:  jingdianmeinv1